Vedúci lomu Bytča

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Žilinský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • zodpovednosť za zaistenie odborného a bezpečného riadenia banskej činnosti v súlade s platnou legislatívou
  • zodpovednosť za dodržiavanie a kontrolovanie dodržiavania banskej legislatívy a súvisiacich predpisov, ako aj iných záväzných právnych predpisov upravujúcich bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci, bezpečnosť prevádzky a pracovné podmienky pri výkone banskej činnosti
  • priama zodpovednosť za riadenie činnosti zamestnancov lomu; kontrola a vyžadovanie dodržiavania pracovnej disciplíny
  • vedenie predpísanej dokumentácie a kníh
  • zodpovednosť za pravidelnú kontrolu technologických zariadení používaných pri výkone banskej činnosti a vedenie záznamov o ich prevádzke
  • príprava mzdových podkladov pre spracovanie mesačných výplat zamestnancov
  • plánovanie výroby a ťažobných postupov a dodržiavanie výrobných plánov
  • zodpovednosť za kvalitu vyrábaných výrobkov a dodržanie technologických postupov pri ich výrobe

Očekáváme:

  • VŠ, pripadne SŠ: baníctvo, geológia, strojárstvo
  • prax v obore najmenej 3 roky
  • odborná spôsobilosť vedúceho lomu pre lomy s ročnou ťažbou nižšou ako 500 000 ton
  • odborná spôsobilosť vedúceho likvidácie havárií výhodou
  • MS Office – pokročilý
  • SAP - výhodou
  • technické myslenie
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • komunikatívnosť
  • riadiace a koordinačné schopnosti

Nabízíme:

  • perspektívne a stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť ďalšieho vzdelávania
  • atraktívne zamestnanecké výhody

Místo výkonu práce:

  • Bytča - Žilinský kraj

Nástup:

  • ihneď - dohodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
ID: 2721542  Dátum zverejnenia: 12.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.