Obchodno-technický zástupca - stredné Slovensko

ČEMAT, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacMzda sa navyšuje alebo kráti podľa dosiahnutých výsledkov, motivujúce ohodnotenie, koncoročné mimoriadne odmeny. Viac informácií sa dozviete na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne, iniciatívne a dôsledne realizuje obchodné prípady vo zverenom regióne
• navštevuje existujúcich zákazníkov, aktívne vyhľadáva nové príležitosti a uskutočňuje obchodné prípady na základe znalosti produktov a znalosti potrieb zákazníka
• vypracováva a vyhodnocuje cenové ponuky
• venuje starostlivosť zákazníkovi pred aj po realizácii dodávky
• vytvára perspektívne a dlhodobé obchodné vzťahy s koncovými zákazníkmi a dílermi
• zdokonaľuje sa v odborných vedomostiach a obchodných zručnostiach
• aktívne mapuje trh a konkurenciu vo svojom regióne a produktovom portfóliu
• znalosť svojho regiónu - okresy IL, PE, PD, PU, PB, TR, BY, ZA, KM, CA, MT, RK, DK, NO, TS, LM
• vedie administratívnu agendu svojej činnosti
• vedie a aktualizuje databázu zákazníkov
• pondelok - štvrtok cestuje po regióne a navštevuje existujúcich aj nových zákazníkov (samozrejme v rámci možností v súčasnej situácií)
• v piatok robí reporty, obvoláva pohľadávky a iné

• osobný automobil aj na súkromné účely
• mobilný telefón aj na súkromné účely
• home office
• mladý a dynamický kolektív
• centrála firmy v regióne

Informácie o výberovom konaní

Životopis aj s fotografiou prosím zasielať mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Uprednostníme uchádzačov s technickým vzdelaním a znalosťou anglického jazyka na úrovni pokročilý

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vítané sú znalosti manipulačnej a stavebnej techniky a všeobecné technické vedomosti

Počet rokov praxe

1

Hľadáme dynamickú flexibilnú osobnosť s obchodným duchom a cítením, s prozákazníckym prístupom, kreatívnymi nápadmi a myšlienkami a so schopnosťou presadiť sa. Hľadáme obchodníka, ktorý výborne pozná produkty s ktorými obchoduje, vie rozvíjať existujúce obchodné vzťahy a zároveň vyhľadávať nové obchodné príležitosti. Požadujeme vysokú úroveň komunikácie (telefón, e-mail, osobné prezentácie) a proaktívny prístup.
Ak Vás zaujalo naše produktové portfólio a ak máte silného obchodného ducha, technické myslenie, ste tímovým hráčom, máte "ťah na bránu" a neuspokojíte sa s priemernými výsledkami, ste pre nás vhodný kandidát.
Prosíme - pred prípadným zaslaním životopisu si dôkladne pozrite našu web stránku www.cemat.sk a oboznámte sa s našimi produktami.

Významný dodávateľ príslušenstva k manipulačnej a stavebnej technike: priemyselných pneumatík na VZV, nosných vidlíc na VZV, prídavných zariadení na VZV, stavebných a OTR/EM pneumatík, gumených pásov, hydraulických zdvižných plošín a iných.
www.cemat.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1401561  Dátum zverejnenia: 9.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac