Colný deklarant

Celní jednatelství Zelinka s.r.o.

Místo práce
Senec, Okres Senec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP IHNED

Co bude Vaší náplní práce:

  • vystavování DD a VDD
  • práce s celním softwarem eCOLKO
  • komunikace se zákazníky
  • úzká spolupráce s pracovníky celních úřadů a ostatními členy týmu
  • intenzivní práce s PC (celní odbavování, MS Office – Excel atd.

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • MS Office – uživatelsky, MS Excel – pokročile
  • znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • praxe v oboru celní deklarace podmínkou
  • organizační schopnosti vlastní práce
  • dochvilnost, preciznost a zodpovědnost
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • motivační hodnocení odrážející iniciativu, kvantitu a kvalitu Vaší odváděné práce
  • příspěvek na stravné
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • jazykové kurzy zdarma
  • pracovní doba 8:00 – 16:30
  • místo pracoviště: Dialničná cesta 4416/18; Senec 903 01

V případě zájmu zašlete své CV na uvedený e-mail. Bližší informace Vám rádi sdělíme u osobního pohovoru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3028326  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.