Manažér pre riadenie ľudských zdrojov

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Univerzitná 8661/6A, okres Žilina
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Rozhodovanie o strategickom plánovaní v oblasti riadenia ľudských zdrojov.
  • Zabezpečovanie efektívnosti hospodárenia zvereného útvaru.
  • Schvaľovanie zásad zamestnanosti, pracovno-právnych vzťahov.
  • Schvaľovanie metodiky náboru, školení a odmeňovania zamestnancov, motivačných programov, systému hodnotenia, systému vzdelávania a kariérneho rastu zamestnancov.
  • Riadenie, koordinácia a kontrola výsledkov práce zvereného útvaru.
  • Riadenie a kontrola oblasti bezpečnosti a hygieny práce.
  • Spolupracovanie s ostatnými útvarmi spoločnosti.

  • práca v mladom, dynamickom kolektíve
  • primerané finančné ohodnotenie
  • moderné pracovné prostredie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím Váš životopis a motivačný list na uvedený e-mail.
Nebudeme odpovedať na všetky žiadosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.
UPOZORNENIE: Zaslaním životopisu záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti CEIT, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Riadenie ľudských zdrojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• asertívnosť
• samostatnosť, zodpovednosť
• kreativita
• flexibilita
• komunikatívnosť
• manažérske a prezentačné zručnosti (soft skills)

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 1931089  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou