Admin serverovej infraštruktúry

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Univerzintá 8661/6A, 010 08 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administrácia serverov (Windows, Linux) a kompletnej sieťovej infraštruktúry
• Administrácia virtualizovaných prostredí
• Zabezpečenie prevádzky a monitoring IT infraštruktúry 24/7
• Zaistenie bezpečnosti IT infraštruktúry
• Optimalizácia výkonu IT infraštruktúry
• Podpora interných podnikových aplikácií a procesov
• Zálohovanie dát

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím Váš životopis a motivačný list na uvedený e-mail.
Nebudeme odpovedať na všetky žiadosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.
UPOZORNENIE: Zaslaním životopisu záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti CEIT, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Silné zázemie v serverových operačných systémoch - Windows Sever (2008, 2008R2, 2012, 2012R2) a RedHat Linux Server, príp. iné derivácie Linuxu
• Silné zázemie v užívateľských OS Windows 8, 7 a XP
• Silné zázemie v korporátnom e-maile and Exchange, správa užívateľov a užívateľských práv
• Výborná znalosť Microsoft technológii (OS, Active Directory, DHCP, DNS, File Services, SAMBA, Print Services, IIS, SQL, Hyper-V, RRAS, System Center, Exchange, DirectAccess…)
• Znalosť virtualizačných nástrojov VMWare a iných (napr. Sphere, VirtualBox), správa a zálohovanie virtualizovaného prostredia
• Skúsenosti s monitoringom IT infraštruktúry, návrh a implementácia “fail-safe“ mechanizmov pri havarijných stavoch SW/HW.
• Výborná znalosť TCP/IP, znalosť sieťových technológii HP, Cisco, Mikrotik a prípadné certifikácie; skúsenosť s IT sieťovou infraštruktúrou (konfigurácia smerovačov, switchov, IP adresovanie, statické routovanie a routovacie protokoly EIGRP, BGP a OSPF (v.1 a vyššie); bezdrôtové protokoly a zariadenia,
• Konfigurácia bezpečnostných zariadení - firewall, IDS/IPS, VPN, RADIUS/TACASC, SEIM, WPA/WPA2 Enterprise.
• Znalosť mobilných zariadení s OS Android, Windows Phone, Blackberry a súvisiacich technológií (VPN, Exchange, VNC..)
• Aktívny záujem o vylepšovanie interných procesov a systémov
• Schopnosť transformovať užívateľské požiadavky do komplexných technických návrhov a ich realizácia v dohodnutom časovom harmonograme
• Ochota učiť sa a ďalej sa vzdelávať, časová flexibilita

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 1550381  Dátum zverejnenia: 26.1.2015