PLC programátor

CEIT Technical Innovation, s. r. o.

Miesto práce
Univerzitná 8413/6, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonávaná činnosť v oblasti programovania priemyselných riadiacich systémov a ich uvedenia do prevádzky. Aplikácie sú zamerané predovšetkým do oblasti automatizácie procesov v automobilovom priemysle. Uvádzanie do prevádzky môže byť tiež v zahraničí, očakáva sa vysoká časová flexibilita a ochota cestovať. Návrh koncepcie automatizácie sa opiera o praktické skúsenosti s daným procesom v úzkej spolupráci s koncovým zákazníkom. Spolu s programátorskými zručnosťami sa uplatňujú znalosti výrobného procesu, orientácia v projektovej dokumentácii, znalosti elektro, senzoriky, bezpečnostných prvkov a priemyselných sietí.

Náplň práce
• Vývoj aplikačného SW pre priemyslové riadiace systémy (PLC)
• Oživenie a uvedenie riadiacich systémov do prevádzky
• Návrh koncepcie riadenia
• Riadenie projektov (pri menších zákazkách)
• Vypracovanie cenových ponúk, jednanie so zákazníkmi a subdodávateľmi
• Realizácia projektov v rámci Slovenskej republiky a Európy

• Pružná pracovná doba
• Kvartálne výkonové prémie
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Notebook, poprípade mobilný telefón
• Jazykové kurzy
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

na automatizačnú techniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť programovania PLC / SCADA (napr. Siemens, Rockwell a pod.)
• Skúsenosti s programovaním PLC Rockwell sú obzvlášť vítané
• Znalosť programovania operátorských panelov a vizualizácií
• Znalosť priemyslových komunikácií (Profibus, Profinet a pod.)
• 100% záujem v obore, ochotu ďalej sa vzdelávať
• Schopnosť pracovať v tíme a aj celkom samostatne
• Ochota cestovať v rámci SR a zahraničia
• Rozhodnosť, dôraz na detail, zodpovednosť

Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti CEIT Technical Innovation, s.r.o. sú:

• Vývoj inovatívnych riešení v oblasti automatizácie logistiky
• Aplikovaný výskum
• Výskum inteligentných systémov
• Aplikácia progresívnych technológií vo výskumno-vývojových
procesoch v oblasti strojárstva, logistických systémov

Zaoberáme sa taktiež vývojom:

• jednoúčelových zariadení
• skúšobných stavov
• montážnych prípravkov
• riešeniami pre priemyselnú automatizáciu
• algoritmami na rozpoznávanie obrazu
• mobilnými zariadeniami do extrémnych podmienok

Pozrite si našu web stránku:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3143270  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou