Servisný technik/Technik preventívnej údržby

CEIT Technical Innovation, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves (Bratislava), Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví neustále vŕtanie sa v strojoch a hľadanie príčin ich nefunkčnosti, a máš rád, keď ti práca ubieha a nenudíš sa, tak potom sa ti bude u nás páčiť.
Budeš pracovať v priestoroch Volkswagenu na jednej z výrobných hál, kde máme naše automatické dopravné zariadenia.
Budeš dohliadať na ich servis a keď nastane chyba, budeš zodpovedný za jej odstránenie.
Budeš pracovať s jedinečnými riešeniami v oblasti logistiky a budeš priamo v kontakte s výrobou vo Volkswagene.
Tím tvojich kolegov je rozdelený do jednotlivých výrobných hál, pričom priamy kontakt budeš mať so svojim prideleným koordinátorom.
Budeš kopírovať výrobu nášho zákazníka a preto budeš pracovať v 4-zmennej prevádzke.
V lete a v zime sa môžeš tešiť na celozávodnú dovolenku.

Ponúkame ti prostredie plné nových technológií,
fajn kolegov,
niekoľko tímových a firemných akcií do roka,
Multisport kartičky, ktoré využiješ na športovanie podľa vlastných preferencií,
stravné lístky, ktoré hradíme v plnej miere my,
možnosť vlastného rozvoja a v prípade záujmu aj kariérneho rastu

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje CV najneskôr 20.3.2018, kde pripojíš aj nasledovný súhlas:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti CEIT Technical Innovation s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

A ako bude prebiehať výberové konanie?
1. Priebežne budeme čítať a vyhodnocovať došlé žiadosti.
2. Každému, kto nám pošle CV potvrdíme prijatie jeho žiadosti
3. Kandidátov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na túto pozíciu, budeme postupne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie.
4. Kandidátov, ktorých nevyberieme do užšieho kola, budeme informovať emailom.
5. O ukončení výberového konania budeme informovať každého, kto sa rozhodne reagovať na našu ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie - autoelektrikár, elektrotechnik, strojárstvo

Elektrotechnik min. §21 - výhodou.
Technické a strojárske zameranie - výhodou.
Výborný zdravotný stav.
Bezúhonnosť.

Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti CEIT Technical Innovation, s.r.o. sú:

• Vývoj inovatívnych riešení v oblasti automatizácie logistiky
• Aplikovaný výskum
• Výskum inteligentných systémov
• Aplikácia progresívnych technológií vo výskumno-vývojových
procesoch v oblasti strojárstva, logistických systémov

Zaoberáme sa taktiež vývojom:

• jednoúčelových zariadení
• skúšobných stavov
• montážnych prípravkov
• riešeniami pre priemyselnú automatizáciu
• algoritmami na rozpoznávanie obrazu
• mobilnými zariadeniami do extrémnych podmienok

Pozrite si našu web stránku:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1502600  Dátum zverejnenia: 1.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ po skúšobnej dobe