Obchodný riaditeľ

CEIT Pro, s.r.o.

Miesto práce
Univerzitná 8413/6, okres Žilina
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorého ťažisko práce bude nasledovné:
- tvorba obchodnej stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí
- tvorba obchodného plánu v ročnom horizonte a kvartálnych úpravách, ich prezentácia a obhajoba
- v súlade so stratégiou, budovanie distribučných kanálov pre produkty/služby spoločnosti
- riadenie podriadených zamestnancov, telemarketing, podpora predaja, prípadne technická podpora, stanovenie ich cieľov, plánov, projektov, aktivít
- sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodných plánov
- riadenie, vedenie a motivovanie tímu podriadených zamestnancov, komunikácia smerom ku všetkým zamestnancom spoločnosti
- stanovenie systému odmeňovania pre podriadených zamestnancov, vrátane štruktúry platov, províznych schém, bonusov, motivačných súťaží, benefitov
- reprezentácia spoločnosti a udržovanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
- vedenie obchodných jednaní s kľúčovými klientmi a partnermi, účasť na jednaniach organizovaných podriadenými manažérmi
- vyjednávanie obchodných podmienok s kľúčovými zákazníkmi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí

- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- služobný mobil
- notebook
- pružná pracovná doba

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v nižšie uvedenom znení mailom na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov
V zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovávaním mnou dobrovoľne uvedených a zaslaných údajov pre účely náboru zamestnancov (vrátane vedenia v evidencii uchádzačov o zamestnanie) v spoločnosti CEIT, a. s. a jej dcérskych spoločnostiach až do odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prirodzená autorita
- orientácia na výsledky
- cieľavedomosť a vytrvalosť
- samostatnosť a iniciatívny prístup k práci
- výborné organizačné schopnosti
- kreativitu
- strategické myslenie
- schopnosť flexibilne reagovať na meniace sa prostredie
- komunikačné schopnosti
- obchodné zručnosti
- tímový duch

CEIT Pro, s.r.o. je klientsky orientovaná poradenská spoločnosť s dlhodobou tradíciou, ktorá svojim zákazníkom ponúka špičkové poradenstvo pri riešení projektov, krátkodobý a dlhodobý prenájom pracovníkov, kvalitne riešené a dlhodobé projekty, neustále vzdelávanie a rozvoj pracovníkov.
Prečo u nás pracovať:
• sme jediná slovenská spoločnosť zapojená do nábehu výroby automobilu Audi Q7
• sme zapojení do medzinárodných štruktúr (EANPC, Lean Enterprise Institute,...) zabezpečujúce naše napredovanie
• úzka spolupráca s JICA (japonskí odborníci na Slovensku)

Oblasti aktivít:
• Produktivita
• Totálne produktívne manažérstvo
• Logistika a simulácia
• Štíhla výroba
• Kvalita - 6SG
• Kompetentné ľudské zdroje

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2529850  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou