PHP vývojář senior

Kantar Health s. r. o.

Místo práce
Čajakova 25, Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj a průběh online aplikací určených pro sběr dat v dlouhodobých a krátkodobých studií v oblasti farmacie, vývoj interaktivních aplikací pro správu a prezentaci výsledných statistik
* Zaměstnání v mezinárodním prostředí, mladém, dynamickém a přátelském týmu v centru Bratislavy nebo Prahy
* Práce ve velice rychle expandující společnosti s dobrým renomé na trhu
* Vývoj systémů pro oblast výzkumů ve farmacii (backend)
* Komunikace s týmem
* Analýza problému, návrh a řešení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Základy
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT, matematiky apod.
* Znalost PHP, MySQL, javascript, jquery
* Zkušenost s projekty mezinárodního přesahu
* Výhodou uživatelská znalost prostředí Linux
* Touhu řešit nevšední úlohy
* Dobrá znalost anglického jazyka psanou formou
* Aktivní uživatel MS Office
* Očekáváme samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kantar Health is a team of more than 600 professionals proven at linking science and healthcare research to solve commercial challenges. We enable healthcare and life sciences companies to achieve extraordinary results by accelerating their clinical, commercial and brand decisions. We connect healthcare analytics and real world research with consulting insights to help assess market opportunities, prioritize product development and portfolio activities, and differentiate products that benefit healthcare consumers.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2152575  Dátum zverejnenia: 9.10.2015