Koordinátor výzkumu

Kantar Health s. r. o.

Křemencova 178/10, Praha 1, Česká republika, Bratislava, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výzkumná společnost zaměřená na sledování trhu s léky hledá kandidáta na pozici Koordinátora výzkumu. Pozice obnáší koordinaci provádění epidemiologických a observačních studií v České Republice a v zahraničí. Součásti pozice je i koordinace marketingových průzkumů mezi lékaři a jiné aktivity vytvářené na zakázku pro farmaceutické společnosti.

Očekáváme VŠ vzdělání přírodovědecké nebo inženýrské ideálně s orientací na medicínu. Velmi žádoucí je i vědecký přistup doložený předchozími projekty nebo alespoň kvalitně vyhotovenou diplomovou nebo dizertační práci. Podmínkou je velmi dobrá znalost anglického jazyka psanou i mluvenou formou. Očekáváme pečlivost a zodpovědnost, jakož i přátelskou povahu a týmového ducha. Kandidáti hovořící slovensky jsou velmi vítáni se zúčastnit výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v mladém rychle rostoucím přátelském kolektivu s možnosti získáni cenných zkušenosti v perspektivní oblasti farmacie a medicíny. Pozice se vyznačuje zapojením do mezinárodních projektů a kontaktem s klienty a partnery, často v anglickém jazyce. Práci je možno provádět jak z kanceláře v Praze tak tak i v Bratislavě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kantar Health is a team of more than 600 professionals proven at linking science and healthcare research to solve commercial challenges. We enable healthcare and life sciences companies to achieve extraordinary results by accelerating their clinical, commercial and brand decisions. We connect healthcare analytics and real world research with consulting insights to help assess market opportunities, prioritize product development and portfolio activities, and differentiate products that benefit healthcare consumers.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1957488  Dátum zverejnenia: 15.12.2014