Prípravár stavieb/ rozpočtár stavieb

CEDIS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 3 500 EUR/mesiacNástupný plat závisí od skúseností, odbornosti a praxe uchádzača. Finálna nástupná mzda je predmetom vzájomnej dohody v rámci výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava podkladov do súťaží na získanie zákaziek z verejného obstarávania
- Tvorba cenových ponúk a podkladov na vypracovanie rozpočtu, rozpočty stavieb
- Kontrola projektovej dokumentácie po obsahovej stránke
- Oslovovanie subdodávateľov, vyhodnocovanie ponúk po ekonomickej a obsahovej stránke
- Tvorba a kontrola harmonogramov
- Zaznamenávanie a oceňovanie zmien projektu počas realizácie stavby na základe podkladov od stavbyvedúceho
- Príprava mesačných súpisov prác

Vítaní sú aj dôchodcovia v rannom dôchodcovskom veku a matky s deťmi, ktorým vieme zabezpečiť primerané pracovné podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby alebo vodné stavby alebo dopravné stavby alebo technológia stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, preciznosť, zodpovednosť

Stavebná činnosť, inžinierska činnosť, realizácia stavieb (pozemné, inžinierske, vodné...)

Kontakt

Kontaktná osoba: Elizaveta Nazukina
Tel.: +421232609930
E-mail: poslať životopis
ID: 3543228  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac