Advokát/Advokátsky koncipient

ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
centrum, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
zodpovedajúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov a právne služby predovšetkým pre nadnárodných klientov v rôznych oblastiach podnikania. Zmluvná agenda, M&A, súťažné právo, pracovné právo, nehnuteľnosti, compliance, finančné právo, IP/IT, farmácia. Požadujeme ukončené VŠ právnické vzdelanie - na Slovensku alebo v Čechách, výhodou je prax v medzinárodnom prostredí alebo štúdium v zahraničí. Výborná znalosť anglického jazyka je podmienkou, znalosť ďalších jazykov je výhodou.

Starostlivosť o profesionálny rast, prax v medzinárodnom prostredí, sociálne výhody, domáce a zahraničné vzdelávacie aktivity, práca na plný pracovný úväzok, zaujímavá a odborne náročná práca, perspektíva kariérneho rastu ako advokáta v kancelárii.

Motivačný list v anglickom jazyku a životopis v anglickom a slovenskom jazyku posielať e-mail poštou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výkonnosť, flexibilnosť, lojálnosť, vysoké pracovné tempo, zodpovednosť, usilovnosť, zvládanie stresu, zmysel pre tímovú prácu, komunikatívnosť, príjemné a zrelé vystupovanie na verejnosti, proklientsky prístup a podnikateľský zmysel. Dodržiavanie etických hodnôt pri poskytovaní právnych služieb.

Advokátska kancelária ČECHOVÁ & PARTNERS s.r.o. je jednou z popredných a najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi medzinárodnými skúsenosťami. Kancelária je členom Lex Mundi a World Services Group. Právnici kancelárie sú členmi International Bar Association a AIJA. Pravidelne sa umiestňuje na popredných miestach v rankingoch advokátskych kancelárií ako napr. Chambers Europe, Legal 500, Trend: Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štrúrova 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 362904   Dátum zverejnenia: 24.11.2016