Asistentka advokáta

ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
centrum mesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
výhodné platové ohodnotenie zohľadňujúce predchádzajúcu prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie agendy advokáta, sekretárske a administratívne práce, asistencia pri všetkých činnostiach advokáta, správa a archivácia spisovej agendy a korešpondencie advokáta, asistencia pri písaní a úprave spisových dokumentov, spolupráca pri realizácii a organizácii marketingových aktivít kancelárie a ďalšie práce podľa pokynov zamestnávateľa, ostatných advokátov a vedúcej kancelárie súvisiace s chodom kancelárie.

práca v medzinárodnej kancelárii, v mladom kolektíve, starostlivosť o profesionálny rast, sociálne istoty a výhody, práca v centre mesta

životopis v slovenskom a anglickom jazyku poslať na kontaktnú e-mail adresu. Pozvaní na pohovor budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Nutná znalosť anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Dobrá znalosť anglického jazyka, lojálnosť, pracovitosť, flexibilnosť, zmysel pre tímovú prácu, zvládanie stresu, komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie na verejnosti.

Advokátska kancelária ČECHOVÁ & PARTNERS s.r.o. je jednou z popredných a najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi medzinárodnými skúsenosťami. Kancelária je členom Lex Mundi a World Services Group. Právnici kancelárie sú členmi International Bar Association a AIJA. Pravidelne sa umiestňuje na popredných miestach v rankingoch advokátskych kancelárií ako napr. Chambers Europe, Legal 500, Trend: Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štrúrova 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 292228   Dátum zverejnenia: 22.9.2016