Študent brigádnik na pozícii večerný(á) recepčný(á)

ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
Štrúrova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
zodpovedajúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pozícii večerný(á) recepčný(á) a asistencia pri administratívnych prácach súvisiacich s činnosťou kancelárie. Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia s klientom v slovenskom a anglickom jazyku, reprezentácia kancelárie, práca s dokumentami fax, tlač, scan, kopírovanie dokumentov, evidencia pošty, starostlivosť o klientov a návštevy kancelárie. Práca je vhodná pre študenta. Podmienkou je znalosť anglického jazyka-úroveň B2.

Prax v medzinárodnej kancelárii, mladý kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.10.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Toto miesto je vhodné pre študenta rôzneho zamerania, požadujeme znalosť anglického jazyka slovom a písmom, technickú zručnosť, reprezentačné vystupovanie na verejnosti. Životopis v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na uvedenú mailovú adresu. Pozvaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky kritériá.

Advokátska kancelária ČECHOVÁ & PARTNERS s.r.o. je jednou z popredných a najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi medzinárodnými skúsenosťami. Kancelária je členom Lex Mundi a World Services Group. Právnici kancelárie sú členmi International Bar Association a AIJA. Pravidelne sa umiestňuje na popredných miestach v rankingoch advokátskych kancelárií ako napr. Chambers Europe, Legal 500, Trend: Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štrúrova 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Stanislava Ondrušková
Tel.: 02/ 54414441
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732785   Dátum zverejnenia: 22.9.2016