Obchodný zástupca

Cebra - Bowden Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
október 2023
750 - 1 500 EUR/mesiac+ odmeny z obratu a rôzne benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať kompletnú starostlivosť a servis o pridelených zákazníkov
- priamy predaj produktov
- pravidelný reporting
- prezentovať nové výrobky a nástroje marketingovej podpory
- akvizícia nových zákazníkov
- plnenie osobného plánu predaja

- vysoká a reálna možnosť sebarealizácie,
- bonusy a odmeny,
- mobil, notebook, služobný automobil,
- zaškolenie,
- stabilný a priateľský kolektív,
- ďalšie benefity spoločnosti,

Vybraných uchádzačov telefonicky kontaktujeme! Minimálne 3 ročné praktické skúsenosti v obchodnej činnosti a v komunikácii s klientmi je potrebná !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- prezentácia spoločnosti,
- ponuka produktov, noviniek novým aj existujúcim zákazníkom,
- dobré komunikačné schopnosti a schopnosť presviedčať,
- flexibilita,
- orientácia na výsledky akvizícia a starostlivosť o zákazníkov v pridelenom regióne,
- budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi,

CEBRA-BOWDEN SLOVAKIA s.r.o., je spoľahlivý slovenský dodávateľ a výrobca komponentov pre strojné zariadenia všetkých priemyselných odvetví. Pôsobíme v oblasti predaja priemyselných reťazí, káblových pohonov, oceľových lán, priemyselnej chémie Cebra-Bowden. Máme viac ako 10 rokov skúseností. Vyrábame aj na zákazku podľa technických výkresov. Ponúkame osobný prístup a odborné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1186124  Dátum zverejnenia: 14.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac