Asistent / Asistentka generálneho riaditeľa

CCN GROUP Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Beluša - Hloža 2520, Beluša, Považská Bystrica, Púchov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná asistencia manažmentu.
- Príprava podkladov pre stretnutia a rokovania.
- Organizovanie stretnutí nadriadeného.
- Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o návštevy, príprava a podávanie občerstvenia.
- Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest, a náležitostí spojených s návštevami.
- Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie.
- Spracovávanie podkladov a vytváranie prezentácií.
- Organizácia pracovného kalendára nadriadeného.
- Poskytovanie právneho poradenstva v oblasti obchodného a pracovného práva.

- práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Prosím, zašlite svoje CV s kontaktnými údajmi. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Aktívne ovládanie anglického a nemeckého jazyka
- Aktívny vodič
- Právne vzdelanie je veľkou výhodou
- Práca s balíkom MS Office
- Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- Odolnosť voči stresu
- Silné organizačné schopnosti
- Flexibilita a samostatnosť

CCN GROUP Slovakia, s. r. o. je súčasťou medzinárodnej skupiny CCN GROUP, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. CCN GROUP Slovakia sa zaoberá presnou strojárskou výrobou - precíznym kovoobrábaním komponentov na CNC strojoch - sústruhoch, vŕtačkách, brúskach, valcovačkách, a montovaním turbodúchadlových zostáv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CCN GROUP Slovakia, s.r.o.
Beluša Hloža 2520
01861 Beluša
ID: 2749432   Dátum zverejnenia: 4.10.2016