Montážna pracovníčka

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Beluša - Hloža 2520, Beluša, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montovanie komponentov do turbodúchadiel
  • kontrola a meranie montovaných zostáv podľa kontrolného plánu
  • zapisovanie meraných hodnôt do dokumentácie
  • dodržiavanie zásad správnej manipulácie s polotovarmi, rozpracovanými a hotovými dielmi

Miesto práce: Beluša (zamestnávateľ zabezpečuje pre zamestnancov bezplatne prepravu z Považskej Bystrice).
Práca je vhodná pre ženy.

  • Príspevok na stravovanie a pitný režim
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
  • Bezplatná doprava z Považskej Bytrice

Prosím, zašlite svoje CV s kontaktnými údajmi. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na podobnej pozícii (montáž) výhodou
Chuť pracovať a učiť sa nové veci
Manuálna zručnosť
Samostatnosť, zodpovednosť
Práca na zmeny
Ochota pracovať nad rámec pracovných povinností

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2709292  Dátum zverejnenia: 31.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou