Účtovník

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Robotnícka 2143/79, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie účtovníctva v spoločnosti, evidencia a účtovanie majetku spoločnosti, cenín, odpisov
• Vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok
• Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
• Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva
• Evidencia a účtovanie došlých a odoslaných faktúr.
• Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, zásob, majetku a investícií.
• Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva.
Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
• Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH.
• Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za
mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce.
• Archivácia účtovných dokladov, odsúhlasovanie pohľadávok a záväzkov
• Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva.
• Plnenie operatívnych požiadaviek a činností stanovených z úrovne vedenia spoločnosti

  • stabilná práca v pobočke francúzskej firmy
  • práca v medzinárodnom prostredí
  • mimoriadne odmeny
  • ďalšie firemné benefity

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania nám prosím pošlite na našu e-mailovú alebo poštovú adresu Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • samostatnosť
  • organizačné schopnosti
  • prax v zahraničnej spoločnosti výhodou
  • skúsenosti s prácou v systéme SAP
  • asertivita, komunikatívnosť a dynamický prístup k práci
  • schopnosť zvládať záťažové situácie

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421911954752
E-mail: poslať životopis
ID: 1656024  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou