Inžinier kvality

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Robotícka 4352, Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie prípravy, realizácie a spracovania údajov z oblasti kvality v rámci systému kvality pri zavádzaní nových výrobkov (PPAP)
  • riadenie a uplatňovanie progresívnych metód a nástrojov riadenia kvality v rámci systému kvality (APQP, FMEA, SPC, R&R, PPM, spôsobilosť procesov, atď.)
  • organizovanie a riadenie systému zberu/ spracovanie údajov o kvalite výroby/ produktov
  • organizovanie a riadenie dokumentácie systému kvality – smernice, inštrukcie, kontrolné plány, kontrolné karty SPC, atď.
  • plánovanie, príprava a realizácia systému interných auditov kvality (systém/ proces/ pracovné miesto)
  • spolupráca na príprave plánov školenia/ zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov v oblasti kvality
  • aktívne podieľanie sa na neustálom zlepšovaní v oblasti kvality
  • minimalizovanie nákladov na nekvalitu
  • riadenie reklamácií, sťažností a pripomienok zákazníkov
  • zabezpečovanie efektívnej komunikácie so zákazníkmi/ dodávateľmi v oblasti kvality výrobkov (telefón, internet, osobný kontakt, audit kvality, atď.)
  • zodpovedný za systém IMDS, REACH
  • reportovanie na mesačnej báze stav nových projektov z pohľadu kvality manažérovi kvality
  • plnenie ďalších operatívnych požiadaviek a činností v oblasti kvality.

  • stabilná práca v pobočke francúzskej firmy
  • práca v medzinárodnom prostredí
  • mimoriadne odmeny
  • ďalšie firemné benefity

Vase CV v ANGLICKOM jazyku posielajte mailom na adresu nasej spolocnosti. Kontaktovat budeme iba vybranych kandidatov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, kvalita výroby - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti v oblasti kvality (oblasť výroba/ montáž mechanických komponentov)
Praktické znalosti využívania meracej techniky, znalosť normy ISO/TS 16949:2009
Znalosť progresívnych metód a nástrojov riadenia kvality v rámci systému kvality (APQP, FMEA, SPC, R&R, PPM, spôsobilosť procesov, atď.)

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1570732  Dátum zverejnenia: 29.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou