Operátor call centra v spolupráci s O2

CCLevel Group s. r. o.

Miesto práce
okres Zvolen, okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixná hodinová mdza+osobné odmeny+špeciálne mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonické poskytovanie informácií o vybraných akciách O2
- telefonický predaj produktov O2
- komunikácia so súčasnými a potenciálnymi zákazníkmi O2
- zaznamenávanie informácií a objednávok do PC
- stabilná pracovná doba cez pracovné dni; voľné víkendy a sviatky

- bezplatný vstupný školiaci program
- individuálny prístup v rámci rozvoja komunikačných a predajných zručností
- možnosť kariérneho rastu na rôzne pracovné pozície
- motivačné programy, súťaže a darčeky
- firemné teambuildingy
- nové klimatizované priestory
- príjemné prostredie s rodinnou atmosférou

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte v slovenskom jazyku.
V životopise nezabudnite prosím UVIESŤ svoj TELEFONICKÝ KONTAKT.

V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať (E-mailom/telefonicky) s pozvaním na vstupný pohovor. Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

V prípade záujmu o prácu v LEVICIACH kontaktujte:
Hangaiová Eleonóra Ing.: +421 914 340 542
[email protected]

V prípade záujmu o prácu vo ZVOLENE kontaktujte:
Šušková Tatiana Ing.: +421 918 875 501

Nájdete nás aj na www.facebook.com pod Práca - Brigáda - CCLevel Group s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prejav bez logopedických chýb
- príjemný a zreteľný hlas
- chuť komunikovať a prejaviť sa
- základná znalosť PC
- spoľahlivý prístup k práci
- orientácia na výsledky

CCLevel Group s. r. o. - komerčné telefónne call centrum, Váš profesionálny partner v oblasti riadenej komunikácie.

Sme multikanálové obchodné call centrum, ktoré predstavuje kombináciu najnovšej komunikačnej technológie a ľudského potenciálu, umožňujúcu komplexné naplnenie potrieb našich obchodných partnerov.

Základným pilierom úspechu našej práce je stabilný tím odborníkov, ktorého dôležitou súčasťou sú kvalitne a pravidelne školení zamestnanci. Kvalitní ľudia sú našim najväčším kapitálom.
ID: 1810699  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná hodinová mdza+osobné odmeny+špeciálne mesačné odmeny