Vedúca pozícia v obchode s obuvou CCC Piešťany - OC Aupark

  • Miesto práce: Nitrianská 18, OC Aupark, Piešťany, Trnavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): mzda+osob. ohodnotenie, prémie z obratu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre najrýchlejšie sa rozvíjajúcu sieť predajní obuvi CCC na Slovensku, ale aj vo svete ?

Potom neváhajte a poďte za tým, čo chcete. Pripojte sa k nám.
"Vykročte tou správnou nohou - topánkou na pohovor".

Do nášho tímu v Piešťanoch, OC Aupark hľadáme práve Vás na vedúcu pozíciu.

Iné výhody

  • atraktívnu finančnú odmenu za Vaše úsilie a odvedenú prácu,
  • extra prémie z obratu,
  • vstupné zaškolenie a pravidelné školenia,
  • rýchly posun v kariérnom rebríčku,
  • výraznú zamestnaneckú zľavu na nákup výrobkov v sieti CCC,
  • kartu Multisport do športových a relaxačných centier v rámci Slovenska na regeneráciu síl,
  • pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • účasť na spoločenských akciách zamestnancov,
  • pravidelné poriadanie súťaží a odmeňovanie najlepších,
  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

  • skúsenosti s vedením tímu a predajom z maloobchodného prostredia,
  • ústretový prístup k zákazníkom,
  • zodpovedný a samostatný prístup k riešeniu pracovných úloh,
  • odolnosť voči stresu a ochota učiť sa novým veciam,
  • ochota k fyzickej práci,
  • schopnosť tímovej spolupráce,
  • reprezentatívny vzhľad, príjemné vystupovanie,
  • výborné komunikačné a riadiace schopnosti

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné. Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Ak milujete módu, potom neváhajte a pošlite svoj životopis pomocou odpovedajúceho formulára "Poslať spoločnosti životopis". Ďakujeme.

Pre bližšie informácie o ponuke nás môžete kontaktovať na adrese: pracask@ccc.eu.

Zaslaním životopisu a iných súvisiacich príloh vyjadrujem súhlas so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom realizácie procesu náboru a výberu zamestnancov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do odvolania.

Adresa spoločnosti

CCC Slovakia, s.r.o.
Kopčianska 10
851 01 Bratislava
ID: 2787317   Dátum zverejnenia: 31.10.2016