Predavač/pokladník pre predajne CCC v Hlohovci - skrátený úväzok (35 hod./týždenne)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Za Váhom 1197, Hlohovec
  • Ponúkaný plat (brutto): mzda+osob. ohodnotenie,obrat. prémia/po splnení ukazovateľov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu predajňu CCC v Hlohovci - OC Váh Hlohovec hľadáme aktívnych a skúsených kolegov na pozíciu - PREDAVAČ/POKLADNÍK na skrátený úväzok.

Poskytnutie referencií od súčasného alebo bývalého zamestnávateľa je veľkou výhodou.

Iné výhody

  • stabilné zamestnanie v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • práca v príjemnom pracovnom prostredí,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijneho rastu,
  • zľavové poukážky na nákup výrobkov v sieti CCC a iné

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

  • požadovaná prax - výhodou je aspoň 6 mesačná prax na podobnej pozícii,
  • ústretový prístup k zákazníkom,
  • zodpovedný a samostatný prístup k riešeniu pracovných úloh,
  • odolnosť voči stresu a ochota učiť sa novým veciam,
  • ochota k fyzickej práci,
  • schopnosť tímovej spolupráce,
  • reprezentatívny vzhľad, príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti.

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné. Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Pozícia je vhodná aj pre OSOBY SO ZDRAVOTNÝM POSTIHNUTÍM a ŠTUDENTOV.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis pomocou odpovedajúceho formulára "Poslať spoločnosti životopis".

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 4 týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola daná prednosť inému/inej uchádzačovi/uchádzačke. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

CCC Slovakia, s.r.o.
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Čentéš
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2732912   Dátum zverejnenia: 22.9.2016