Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Predavač/pokladník v obchode s obuvou CCC Bratislava - Lamač

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): mzda+osob. ohodnotenie,obrat. prémia/po splnení ukazovateľov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre našu novootvorenú predajňu CCC Slovakia, s.r.o. v Bratislave (Galéria Tesco Lamač), ktorú otvoríme v polovici mája, hľadáme aktívnych a skúsených kolegov na pozíciu - PREDAVAČ/POKLADNÍK na plný aj skrátený úväzok.

Poskytnutie referencií od súčasného alebo bývalého zamestnávateľa je veľkou výhodou.
Iné výhody
  • stabilné zamestnanie v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • práca v príjemnom pracovnom prostredí,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijneho rastu,
  • zľavové poukážky na nákup výrobkov v sieti CCC a iné

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
obchodné, ekonomické
Znalosti
Administratívne a ekonomické znalosti:
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je preukázateľná prax minimálne 2 roky na podobnej pozícií.

  • ústretový prístup k zákazníkom,
  • zodpovedný a samostatný prístup k riešeniu pracovných úloh,
  • odolnosť voči stresu a ochota učiť sa novým veciam,
  • ochota k fyzickej práci,
  • schopnosť tímovej spolupráce,
  • reprezentatívny vzhľad, príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti.

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné. Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)
Informácie o výberovom konaní
Pozícia je vhodná aj pre OSOBY SO ZDRAVOTNÝM POSTIHNUTÍM.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis pomocou odpovedajúceho formulára "Poslať spoločnosti životopis".

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 4 týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola daná prednosť inému/inej uchádzačovi/uchádzačke. Ďakujeme za pochopenie.

Po dobu 1 mesiaca bude mať zamestnanec podpísanú Dohodu o vykonaní práce s personálnou agentúrou AJILON Slovakia, s.r.o. (patriacej do skupiny ADECCO Group) na výkon práce v CCC Slovakia, s.r.o.

Po úspešnom zaškolení bude zamestnanec prijatý do hlavného pracovného pomeru k spoločnosti CCC Slovakia, s.r.o.
Adresa spoločnosti
CCC Slovakia, s.r.o.
Kopčianska 10 Zobraziť na mape
851 01 Bratislava
ID: 1706242   Dátum zverejnenia: 2.4.2014
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: CCC Slovakia, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke