Skladník/komisionálny predajca

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Termín nástupu
dohodou
740 EUR/mesiacZáleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí.'. Efektívny skladník si u nás má možnosť zarobiť aj 1200 eur a viac. Pláca sa odvíja od výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v sklade? Nechcete celý deň len sedieť za počítačom? Vyhovuje Vám striedanie kancelárskej a manuálnej práce? Viete pracovať so skladovým hospodárskym systémom?
Vašou úlohou bude udržiavať sklad firmy v excelentnom poriadku. To znamená pravidelné inventúry, vyskladňovanie a naskladňovanie - fyzicky a cez skladový systém (používame MRP , vieme naučiť).

Vyžadujeme schopnosť prebrať hmotnú zodpovednosť za skladové priestory a všetky položky v ňom. Takisto bezúhonnosť, vodičský preukaz do 3,5 tony a vôľu učiť sa nové veci. Radi medzi seba príjmeme človeka, ktorý už má skúsenosti s takou prácou a zodpovednosť je jeho druhé meno. Hľadáme pedanta, ktorý má rád tabuľky a zároveň nechce celý deň len sedieť za počítačom, ale chce si občas v práci aj precvičiť chrbát, fyzicky sa ponamáhať .

Okrem práce v sklade budete mať na starosť aj komisionálny predaj a ponúkať na predaj komisionálom všetky naše tituly. Budete pravidelne kontrovať predané tituly a stav komisionárskych skladov. Raz ročne si urobíte výlet po Slovensku a osobne vykonáte kontrolu v kníhkupectvách.

Poskytneme Vám všetky pracovné pomôcky, profesionálne zaškolenie, rodinnú atmosféru a férové ohodnotenie. Všetci vo firme zarábame presne toľko, koľko odrobíme, takže ak sa Vám chce robiť, tak si svoju výplatu viete efektívne ovplyniť.

Ak chcete pracovať pre firmu s víziou, ktorá Vám rada prispeje na vzdelávanie a kde sa môžete posúvať vpred, tak sa prihláste ešte dnes.

Sme dobrá partia, organizujeme pravidelné tímbildingy a akcie. Máme radi prírodu, pohyb a veríme, že naša práca prináša ľuďom niečo viac než len produkt a službu.

Prihláste sa na [email protected] - pripojte svoj CV a motivačný list. Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Etika
Disciplína
Poriadkumilovnosť
Bezúhonnosť
Zodpovednosť
Vôľa k učeniu

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3152083  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac