Manažér/ka pre individuálne projekty

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.10.2019
1 100 - 1 300 EUR/mesiac650 € v hrubom + odmeny podľa produkcie. Záleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí, preto vyžadujeme nielen kvalitu, ale aj kvantitu. Efektívni ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca je vhodná najmä pre tých ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácou cez telefón a zároveň chcú:
1. pracovať v priateľskom kolektíve, kde Vám nikto nebude stáť za chrbtom
2. pracovať s hodnotnými a zmysluplnými produktmi vydavateľstva ako: knihy fotografií, ručne maľované, turistické mapy, orientačné tabule, magnetky, pohľadnice...
3. si chcú svojou aktivitou a úspechmi v práci sami vedieť ovplyvniť výšku svojej výplaty a dosahovať nadpriemerné ohodnotenie.

Táto práca sa skladá z 2 častí. To znamená, že budete robiť dve základné činnosti.
1. časť je práca koordinátora pre individuálne projekty

Práca koordinátora/koordinátorky v sebe zahŕňa komunikáciu s majiteľmi, riaditeľmi firiem, marketingovými manažérmi, starostami a primátormi. Budete manažovať všetky individuálne projekty, ktoré si naši zákazníci objednajú. Každý individuálny projekt dotiahnete až dokonca. Budete komunikovať s našim grafikom, ktorý vytvorí grafický návrh a Vy ho následne pošlete zákaznikovi. Chcete si koordinovať svoj pracovný čas? Tak sa prihláste na [email protected]

Dáme Vám na starosť našich partnerov - už s existujúcimi vzťahmi. Vašou úlohou bude dobre sa o nich postarať. Čo to presne znamená? Budete spoluvytvárať knihu, mapu, tak, že skoordinujete činnosť textára, grafika a víziu nášho partnera vo vopred stanovenom termíne výroby. Pozor! Je to práca len pre zodpovedných ľudí! Máte veľké právomoci a zodpovednosť a preto žiadame aj taký prístup.

Našimi partnermi sú obce a mestá na Slovensku, veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré do svojich regiónov prinášajú život a rozvoj.
V tejto práci budete úspešný/á, len ak viete počúvať, vidieť príležitosť, využiť ju. Znamená to, že viete výjsť zákazníkovi v ústrety, že Vás zaujíma jeho spokojnosť a dobrý pocit zo spolupráce. Ale aj to, že viete predať myšlienku, či doplnkový produkt. Uprednostňujeme uchádzačov s obchodným duchom, ktorí sú popri jednaní s klientom schopní vidieť obchodnú príležitosť a využiť túto príležitosť .

2. časť je práca Projektového manažéra na telefóne, ide o prácu telefonistu/telefonistky, ktorý/á našim zákazníkom pomáha zorientovať sa v ponuke našich doplnkových produktov. Samozrejme výsledok takýchto jednaní je predaj. Z predaja máte províziu, ktorá tvorí časť Vašej výplaty. Je flexibilná a priamo odráža Váš úspech. Tu máte možnosť rozhodovať o tom, koľko zarobíte. Láka Vás to? Potrebujete zarábať nie 500 ale 1000 eur? U nás môžete. Bez ohľadu na vzdelanie a roky praxe.

Vašimi pracovnými nástrojmi sú počítač, telefón a Vaša dobrá nálada, ktorá sa šíri vzduchom a teda aj cez telefón.

Aký/á máte byť?
Máte ciele a sny, za ktorými si idete. Chcete sa učiť od najlepších, rásť a rozvíjať svoje talenty. Ak Vás príjmeme medzi seba a budete úspešný/á, Vaša cena na trhu práce porastie niekoľkonásobne.
Nesľubujeme nenáročnú prácu, u nás sa treba obracať. Pre šikovných a pracovitých ľudí však vieme zaistiť pravidelné vzdelávanie, neformálne spoločné akcie, hry, dobrú náladu a nadštandardné ohodnotenie. Sme úspešný tím ľudí a hľadáme medzi nás úspešne zmýšľajúcich kolegov .

Momentálne u nás pracujú 5 šikovní koordinátori.
Hľadáme jedného etického človeka s vrodenou zodpovednosťou a motiváciou zdokonaľovať sa, ktorý bude mať na starosti všetky individuálne projekty. Prinášať svetu nové, krásne veci a zážitky. Platený/á preto budete výlučne podľa výkonu. Koľko kvalitných projektov a včas odovzdáte, toľko dostanete. Koľko predáte, z toho dostanete províziu. Nekladieme hranice, všetko je to o šikovnosti.

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi. Viac o našom tíme nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=8s
Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Pošlite nám Váš životopis a do motivačného listu nezabudnite napísať dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás. Email smerujte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia na cieľ
Obchodný duch
Komunikatívnosť a veľmi dobré komunikačné zručnosti
Zvedavosť
Chuť učiť sa a obchodovať
Zmysel pre detail

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2588735  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac650 € v hrubom + odmeny podľa produkcie. Záleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí, preto vyžadujeme nielen kvalitu, ale aj kvantitu. Efektívni ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur.