Projektový manažér - skúsenosti z callcentra vítané

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová 54, 974 01 Kynceľová, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vedieť ovplyvniť svoju výplatu? Chcete spoluvytvárať nové knihy a vidieť svoje meno v tiráži?:) Práca koordinátora v sebe zahŕňa komunikáciu s majiteľmi, riaditeľmi firiem, marketingovými manažérmi, starostami a primátormi. Budete manažovať svoj projekt, ktorý dotiahnete až do konca. Takýchto projektov stihnete naraz hneď niekoľko. Máme to odskúšané:)

Dáme Vám na starosť našich partnerov - už s existujúcimi vzťahmi. Vašou úlohou bude dobre sa o nich postarať. Čo to znamená? Znamená to, že od partnerov budete získavať tie najvhodnejšie podklady ( texty, fotografie,..) a iné informácie pre prípravu ich kvalitnej prezentácie v krásnej knihe leteckých fotografií. Táto prezentácia, na ktorej sa budete spolupodieľať musí nášmu obchodnému partnerovi prinesť dlhodobé pozitívne PR. Samotnú prezentáciu vytvárajú naši textári a grafici. Vašou úlohou je pripraviť všetky podklady a vykomunikovať so zákazníkom všetko k jeho spokojnosti. Pozor! Nie je to práca pre nezodpovedných ľudí! Máte veľké právomoci a zodpovednosť a preto žiadame aj taký prístup.

Našimi partnermi sú obce a mestá na Slovensku, veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré do svojich regiónov prinášajú život a rozvoj.
V tejto práci budete úspešný/á, len ak viete počúvať, vidieť príležitosť, využiť ju. Znamená to, že viete výjsť zákazníkovi v ústrety, že Vás zaujíma jeho spokojnosť a dobrý pocit zo spolupráce. Ale aj to, že viete predať myšlienku, či doplnkový produkt. Uprednostňujeme uchádzačov s obchodným duchom, ktorí sú popri jednaní s klientom schopní vidieť obchodnú príležitosť a využiť túto príležitosť .

O aký produkt a projekt presne ide? Ukážku knihy leteckých fotografií na akej budete pracovať, na konci ktorej bude v tiráži aj Vaše meno, nájdete tu: http://www.cbs.sk/knihy/hrady2/
Vašimi pracovnými nástrojmi sú počítač, telefón a Vaša dobrá nálada, ktorá sa šíri vzduchom:)

Aký/á máte byť?
Máte ciele a sny, ktoré chcete naplniť? Chcete sa učiť od najlepších, rásť a rozvíjať svoje talenty? Staňte sa členom nášho tímu a Vaša cena na trhu práce automaticky porastie niekoľkonásobne.
Nesľubujeme nenáročnú prácu, u nás sa treba obracať. Pre šikovných a pracovitých ľudí však vieme zaistiť kariérny postup, pravidelné vzdelávanie, neformálne spoločné akcie, hry a dobrú náladu:) Sme tím skvelých ľudí a hľadáme medzi nás úspešne zmýšľajúcich kolegov .

Momentálne u nás pracujú 5 šikovní koordinátori.
Hľadáme ďalších 2 etických ľudí s vrodenou zodpovednosťou a motiváciou zdokonaľovať sa. Prinášať svetu nové, krásne veci a zážitky. Platený/á preto budete výlučne podľa výkonu. Koľko prezentácií, kníh, kvalitných a včas odovzdáte, toľko dostanete. Koľko predáte, z toho dostanete províziu. Nekladieme hranice, všetko je to o šikovnosti.

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi. Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Pošlite nám Váš životopis a do motivačného listu nezabudnite napísať dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás. Email smerujte na praca@cbs.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Orientácia na cieľ
Komunikatívnosť a veľmi dobré komunikačné zručnosti
Zvedavosť
Zmysel pre detail

Vízia spoločnosti CBS spol, s.r.o.: Pomáhať cestovnému ruchu rásť

Sme Vydavateľstvo CBS a kreatívne grafické štúdio. ktoré zahŕňa tri slovenské a jednu českú firmu. Na Slovensku pôsobíme od roku roku 2003 a v Česku od roku 2011. Vydávame originálne produkty, ako maľované mapy, legendárne mapy VKÚ Harmanec, či letecké fotoknihy, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu a zviditeľňovať regionálne služby. Dávame prácu viac ako 70-tim ľuďom. Veľa o nás nájdete na www.cbs.sk, alebo na www.cbs-cesko.cz. Tu si môžete pozrieť aj reportáže rôznych televízií o našej činnosti.

V tomto roku plánujeme otvoriť minimálne jednu pobočku v zahraničí a stať sa leteckou spoločnosťou.

Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
ID: 2588735   Dátum zverejnenia: 18.4.2017