Projektový manažér - skúsenosti z callcentra vítané

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová 54, 974 01 Kynceľová, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi vytvárate niečo nové ? Radi pracujete s ľuďmi? Práca koordinátora v sebe zahŕňa komunikáciu s majiteľmi, riaditeľmi firiem, marketingovými manažérmi, starostami a primátormi. Budete manažovať svoj projekt, ktorý dotiahnete až do konca. Takýchto projektov stihnete naraz hneď niekoľko. Máme to odskúšané:)

Dáme Vám na starosť našich partnerov - už s existujúcimi vzťahmi. Vašou úlohou bude dobre sa o nich postarať. Čo to znamená? Znamená to, že od partnerov budete získavať tie najvhodnejšie podklady ( texty, fotografie,..) a iné informácie pre prípravu ich kvalitnej prezentácie v krásnej knihe leteckých fotografií. Táto prezentácia, na ktorej sa budete spolupodieľať musí nášmu obchodnému partnerovi prinesť dlhodobé pozitívne PR. Samotnú prezentáciu vytvárajú naši textári a grafici. Vašou úlohou je pripraviť všetky podklady a vykomunikovať so zákazníkom všetko k jeho spokojnosti. Máte veľké právomoci a zodpovednosť.
Našimi partnermi sú obce a mestá na Slovensku, veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré do svojich regiónov prinášajú život a rozvoj.
V tejto práci budete úspešný/á, len ak viete počúvať, vidieť príležitosť, využiť ju. Znamená to, že viete výjsť zákazníkovi v ústrety, že Vás zaujíma jeho spokojnosť a dobrý pocit zo spolupráce. Ale aj to, že viete predať myšlienku, či doplnkový produkt. Uprednostňujeme uchádzačov s obchodným duchom, ktorí su popri jednaní s klientom schopní vidieť obchodnú príležitosť a využiť túto príležitosť .

O aký produkt a projekt presne ide? Ukážku knihy leteckých fotografií na akej budete pracovať, na konci ktorej bude v tiráži aj Vaše meno, nájdete tu: http://www.cbs.sk/knihy/hrady2/
Vašimi pracovnými nástrojmi sú počítač, telefón a Vaša dobrá nálada, ktorá sa šíri vzduchom:)

Sme Vydavateľstvo CBS - kreatívne grafické štúdio. Spolu s českou pobočkou sme najväčším výrobcom ručne maľovaných máp v Európe. Zároveň vydávame knihy leteckých fotografií, vyrábame originálne propagačné produkty, ktoré sú zamerané na rozvoj cestovného ruchu.

Sme skvelý tím obchodníkov, grafikov, kartografov, koordinátorov, technických pracovníkov, textárov, fotografov,.. Dokopy zamestnávame viac ako 50 ľudí. Na trhu fungujeme od roku 2003 a neustále rastieme. Našou víziou je skvelý produkt a expanzia do zahraničia. Veľa o nás nájdete na našom facebookovom profile: https://www.facebook.com/malovanemapy/ alebo na našej stránke: www.cbs.sk
Aký/á máte byť?
Máte ciele a sny, ktoré chcete naplniť? Chcete sa učiť od najlepších, rásť a rozvíjať svoje talenty? Staňte sa členom nášho tímu a Vaša cena na trhu práce automaticky porastie niekoľkonásobne.
Nesľubujeme nenáročnú prácu, u nás sa treba obracať. Pre šikovných a pracovitých ľudí však vieme zaistiť kariérny postup, pravidelné vzdelávanie, neformálne spoločné akcie, hry a dobrú náladu:) Sme tím skvelých ľudí a hľadáme medzi nás úspešne zmýšľajúcich kolegov .
Momentálne u nás pracujú 4 šikovní koordinátori.
Hľadáme ďalších 2 etických ľudí s vrodenou zodpovednosťou a motiváciou zdokonaľovať sa. Prinášať svetu nové, krásne veci a zážitky. Platený/á preto budete výlučne podľa výkonu. Koľko prezentácií, kníh, kvalitných a včas odovzdáte, toľko dostanete. Koľko predáte, z toho dostanete províziu. Nekladieme hranice, všetko je to o šikovnosti.

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi. Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Pošlite nám Váš životopis a dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás na praca@cbs.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Orientácia na cieľ
Komunikatívnosť a veľmi dobré komunikačné zručnosti
Zvedavosť
Zmysel pre detail

Vízia spoločnosti CBS spol, s.r.o.: Pomáhať cestovnému ruchu rásť

Sme Vydavateľstvo CBS. Na Slovensku pôsobíme už 13 rokov a v Čechách 6 rokov. Pomáhame firmám a samosprávam zviditeľniť svoje aktivity v regióne originálnou formou. Pomáhame im byť iní a odlíšiť sa od konkurencie. Dávame prácu viac ako 50-tim ľuďom. Veľa o nás nájdete na www.facebook.com/malovanemapy a môžete si pozrieť aj reportáže rôznych televízií o našej činnosti zverejnené na našom webe.

V nasledujúcom roku plánujeme otvoriť minimálne jednu pobočku v zahraničí a v postupne sa rozšíriť do celého sveta.
Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
ID: 2588735   Dátum zverejnenia: 3.10.2016