Regionálny projektový manažér/manažérka pre jedinečný projekt Česko z nebe

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
práca v celej Českej republike, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1500- 8000 EUR/mesiac, Plat? Už sme obchodníkovi vyplácali aj 8000,-€. Ale aj NULU. Záleží len na Vás.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaných ľudí, ktorí chcú spoluvytvárať knižné a mapové diela. Staňte sa súčasťou úžasného kolektívu v spoločnosti, kde ide viac než len o zisk. Vytvárame produkty, ktoré prinášajú ľuďom radosť, sú užitočné a propagujú krásy Slovenska a Čiech. Video zo stretnutia Regionálnych projektových manažérov z januára tohto roku si pozrite tu - https://www.youtube.com/watch?v=WR1_FNRSZ9I
Video o tíme v ČR - https://www.youtube.com/watch?v=OezwbHkCUJY

Sme vydavateľstvo a kreatívne grafické štúdio. Spolu s českou firmou sme najväčší výrobca ručne maľovaných máp v Európe. Okrem iného vydávame aj knihy leteckých fotografií. Len v priebehu minulého roka sme vydali a na pulty slovenských kníhkupectiev dostali viac ako 100 000 kníh. V Českej republike tiež pracujeme na projekte leteckých kníh s názvom "Česko z nebe". V SR tíme máme 14 regionálnych manažérov a plne obsadený trh. V ČR máme 7 regionálnych manažérov a stále voľné regióny. Hľadáme ešte minimálne 5 ľudí. Obchodné talenty, ktoré túžia po výzve. Hľadáme Slovákov a Slovenky, ktorí/é chcú pracovať v ČR. Ak hľadáte výzvu, tak toto je ona:) Staňte sa spoluautorom našich kníh! Zarábajte toľko, koľko potrebujete. Strop neexistuje:)

V priebehu 5 rokov lietania sme nafotili tisíce záberov českých hradov, zámkov,pamiatok, obcí a miest. Tie najkrajšie publikujeme v exkluzívnych knihách. Prvé knihy už vyšli (Brněnsko z nebe -prelistujte si knihu online http://www.malovanemapy.cz/listovace/brnensko/ a Novojičínsko z nebe- http://www.malovanemapy.cz/listovace/novojicinsko/..) teraz pracujeme na ďalších.

Tieto knihy slúžia na jedinečnú propagáciu krás regiónov doma ako aj v zahraničí. Fotografie z lietadla ponúkajú nevšedný pohľad na krajinu. Kniha je luxusným reprezentatívnym darom. To je hlavný dôvod, prečo sa naši partneri zapájajú do projektu. A čo si o knihách myslia naši partneri? Množstvo názorov si môžete prečítať tu: http://cbs.sk/sk/referencie.html

Vašou náplňou práce regionálneho projektového manažéra bude nadväzovanie kontaktov s predstaviteľmi samospráv, ako aj s riaditeľmi a majiteľmi firiem a spoločností. Vašou najdôležitejšou úlohou bude vybrať jednotlivých potenciálnych partnerov, dať im možnosť spropagovať sa v krásnej knihe leteckých fotografii a urobiť s nimi takú výmenu, z ktorej budú mať radosť a dlhodobý úžitok.

Viac o našich produktoch sa dozviete na www.cbs.sk/sk a www.cbs-cesko.cz/
Máme priestor pre nových skvelých ľudí, ktorí majú chuť učiť sa nové veci, pracovať efektívne, s etickými hodnotami, jasným cieľom a progresívnou províziou.

Je to práca na veľa rokov.

Akého človeka hľadáme?
Do svojho tímu chceme pozvať osobnosť s komunikáciou na vysokej úrovni. Musí to byť pozitívne mysliaci, aktívny človek, ktorý sa rád učí, má rád ľudí a cestovanie.

Práca sa týka celej Českej republiky.Podmienkou pre prijatie je ochota cestovať po celej ČR, vlastné auto a ŽL.
Potenciál pre šikovnú osobu s ambíciami je tu naozaj veľký. Prečo? Pretože ponúkame nadštandardné zárobky tým,ktorí sa od nás naučia, ako pracovať. Máme spracovaný ucelený a fungujúci systém. Pokiaľ budete dodržiavať odporúčania, môžete si zarobiť bez problémov tisíce eur mesačne.

Ak máte byť úspešný/á, v práci ste 8 hodín denne a 5 dní v týždni. Platený/á ste od výkonu. Ak máte rada/rád výzvy, dobrá správa je, že strop neexistuje. :) Obchodovanie je najhoršie zaplatené flákanie a najlepšia zaplatená drina. Pravidelne robíme aj tréningy a školenia zamerané na zlepšenie obchodníckych zručností. Ponúkame Vám veľa práce a prekážok, ale tiež veľmi presný návod, ako ich ľahšie zdolávať.

Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Budete pracovať v regiónoch po celej ČR, ale nebudete sám vojak v poli. Sme tu pre Vás od začiatku, každý deň. Záleží nám na spokojnosti všetkých, ktorí s nami spolupracujú. Budete úvodne zaškolený/á do produktu. Váš priamy nadriadený je s Vami neustále v kontakte a pomôže Vám rýchlo vyštartovať k úspechu. Pravidelne organizujeme obchodnícke stretnutia, porady a školenia. Práca má byť aj zábavou, preto sa pravidelne hráme o špeciálne bonusy, o tigrov a tigrice dňa:) , o pobyty, darčeky, fidorky:)
Všetci pracovníci sa pravidelne stretávame na vzdelávacích aj neformálnych akciách. Máme radi zábavu, adrenalín, humor, dobrú náladu. Lezieme po skalách, opekáme ražniči a spolu s rodinami chodíme na celofiremné akcie:) Mnohé fotografie si aj z takýchto akcií môžete pozrieť tu: https://www.facebook.com/MalovaneMapy/ a tu https://www.facebook.com/malovanemapy.cz/
A ak pracujete dobre a nebojíte sa výšok, majiteľ Vás rád prevezie na našom firemnom lietadle. :) Heslom tejto práce je : HRA MUSÍ BYŤ:)

Napíšte nám na [email protected] - prečo by sme mali vybrať práve Vás a pripojte aj svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čestnosť a etika
Silná motivácia a cieľavedomosť
Komunikácia s ľuďmi na vysokej úrovni
Schopnosť zvládať odmietnutia a námietky
Guráž doklepnúť obchod
Vôľa účiť sa
Chuť cestovať
Príjemný vzhľad

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2231810  Dátum zverejnenia: 2.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500- 8000 EUR/mesiac, Plat? Už sme obchodníkovi vyplácali aj 8000,-€. Ale aj NULU. Záleží len na Vás.