Telemarketingový pracovník/ obchodník

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová 54, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
21.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500- 750 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Vydavateľstvo CBS a kreatívne grafické štúdio. Vyrábame luxusné a cenné produkty, ako sú knihy leteckých fotografií, ručne maľované mapy, dokumentárne filmy, či letecké fotografie. Sme 2. najväčší výrobca ručne maľovaných máp na svete. Sme úspešní, chceme rásť a potrebujeme Tvoju pomoc. Hľadáme medzi seba len úspešne zmýšľajúcich ľudí.

Ak si cieľavedomý, nebojíš sa výziev , chceš hravú prácu v super kolektíve a spravodlivý odmeňovací systém, tak si na správnom mieste.

Tvojou náplňou práce obchodníka bude predaj PR prezentácií a reklamy v ručne maľovaných mapách, knihách a iných originálnych produktoch cez telefón.

Úpech je dobrovoľný!:)

- komplexné profesionálne zaškolenie
- ľudské a nestresové prostredie
- kariérny rast
- finančné príspevky na školenia do výšky 70%
- teambuildingové akcie
- provízny systém odmeňovania
- perfektný kolektív
- originálny produkt
- možnosť bartrovať reklamu

Budeš pracovať v ľudskom a nestresovom pracovnom prostredí, plnom kreatívnych a nadšených ľudí. Človek v práci strávi obrovský kus života a sme si toho vedomí, preto chceme, aby sa u nás pracovníci cítili dobre. Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí.

Platená/ý si výlučne províziou. Ak máš rada/rád výzvy, dobrá správa je, že strop neexistuje. :) Obchodovanie je najlešie zaplatená drina a najhoršie zaplatené flákanie. Pravidelne robíme aj tréningy a školenia zamerané na zlepšenie obchodníckych zručností.

Sme skvelí obchodníci, naučíme Ťa, ako dobre obchodovať a radi sa naučíme niečo nové aj od Teba. Organizujeme pravidelné súťaže pre najlepších obchodníkov o hodnotné ceny. No a ak pracuješ dobre a nebojíš sa výšok, majiteľ Ťa rád prevezie na našom firemnom lietadle. :)

Pošli nám e-mail, v ktorom uveď prečo chceš pracovať u nás a prečo by sme si mali my vybrať práve Teba. Pripoj aj svoj životopis. Tešíme sa na Teba... :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikácia s ľudmi na vysokej úrovni
Príjemný hlas a vystupovanie v telefóne
Nekonfliktná povaha
Cieľavedomosť a silná motivácia
Schopnosť zvládať odmietnutia a námietky
Znalosť pravopisu
Výhodou je prax s telemarketingom, či prácou v Callcentre

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2019525  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500- 750 eur