Sekretárka obchodného oddelenia

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600 € v hrubom + možnosť rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Vydavateľstvo CBS a kreatívne grafické štúdio, ktoré zahŕňa tri slovenské a jednu českú firmu. Pozri si video o našom SK tíme tu: https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=8s Na Slovensku pôsobíme od roku roku 2003 a v Česku od roku 2011. Vydávame originálne produkty, ako maľované mapy, legendárne mapy VKÚ Harmanec, či letecké fotoknihy, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu a zviditeľňovať regionálne služby. Dávame prácu viac ako 90-tim ľuďom. Veľa o nás nájdeš na www.cbs.sk, alebo na www.cbs-cesko.cz. Tu si môžeš pozrieť aj reportáže rôznych televízií o našej činnosti.

Tvojou náplňou práce bude hlavne administratíva spojená s financiami. To znamená, že ťa naučíme o firme čo najviac. Od fakturácie, počítanie provízií, cez prácu s objednávkami, tabuľkami, s databázami a evidenciou projektov. Potrebujeme šikovného človeka, ktorý sa nebojí opýtať, keď niečo nevie, ale tiež používa mozog a s mnohými vecami si vie poradiť sám. Chceme medzi seba hviezdu, ktorá má potenciál stať sa pravou rukou obchodného riaditeľa. Hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý má vysoký zmysel pre etiku, vysoké nároky na štandardy a dokáže tieto štandardy nielen vytvárať, ale aj udržiavať. Práce je tu dosť. Rýchlosť, efektívnosť a zmysel pre detail sú tvojimi silnými stránkami. Vieš pracovať v dynamickom prostredí a rád/a sa vzdelávaš. Si komunikatívny a spoločenský človek, ktorý vníma prácu ako možnosť realizovať sa. Vieš, že keď sa darí firme, darí sa všetkým ľuďom v nej. Odmeňovaný/á budeš podľa štatistiky výkonu. Tvoja výplata teda závisí od Tvojej dobre vykonanej práce:) Čo to znamená? „Kak robota, tak zarobota“ Nejde o to, koľko hodín tu presedíš, ale o to, koľko stihneš spraviť včas a kvalitne. Potenciál je aj cca 1200-1300 v hrubom, avšak to záleží len na tebe. Záleží to od tvojich schopností a vedomostí, ktoré budeš vedieť zúročiť v tejto práci.

Našim cieľom je stať sa nadnárodnou firmou. Chceme rásť a potrebujeme Tvoju pomoc. Na oplátku umožníme rásť aj my Tebe.

Plánujeme otvoriť minimálne jednu pobočku v zahraničí a v postupne sa rozšíriť do celého sveta. Vývoj a výrobu originálov máp však chceme nechať doma. Snom majiteľa je, aby sa o 20 rokov o Slovensku hovorilo, ako o krajine, kde sa vyrábajú tie nádherné mapy. Momentálne sme 2.najväčším vydavateľom maľovaných máp na svete. Ak teda ovládaš cudzie jazyky, je to Tvoje plus.

Budeš pracovať v ľudskom a nestresovom pracovnom prostredí, plnom kreatívnych a nadšených ľudí. Človek v práci strávi obrovský kus života a sme si toho vedomí, preto chceme, aby sa u nás pracovníci cítili dobre. Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Napríklad u nás pracujú aj mamičky s malými deťmi, ktoré celkom vítajú, že im vedenie firmy nejde odtrhnúť hlavu, keď meškajú kvôli chorobe drobca do práce. Nikto Ti nebude stáť za chrbtom a sledovať každé Tvoje slovo, či určovať Ti čas, kedy môžeš ísť na WC. Poriadok a systém tu však máme a dodržujeme ho. Nebudeme Ti však sľubovať jednoduchú prácu. Kto hľadá teplé miestečko, kde by sa zašil, tak u nás neprejde ani prvým kolom.

Žiadosti uchádzačov, ktorí nás len spamujú životopismi a ani nevedia kam píšu, rovno hádžeme do koša. Pošli nám e-mail, v ktorom uveď prečo chceš pracovať u nás a prečo by sme si mali my vybrať práve Teba. Pripoj aj svoj životopis. Tešíme sa na Teba... :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1993416  Dátum zverejnenia: 6.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € v hrubom + možnosť rastu