Technický manažér - Obchodné centrum MAX

CBRE s.r.o.

Miesto práce
OC Max, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická správa obchodného centra
- riešenie technických problémov
- rokovania s dodávateľmi, výber dodávateľov a ponúk
- dozor nad výkonom technickej údržby budovy /energie, VZT jednotky, poruchy/
- príprava rozpočtov, podkladov k fakturácii
- rokovania s nájomcami ohľadom odovzdávania priestorov, technického vybavenia, príprava podkladov k ich projektovej dokumentácii

- Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom prostredí
- Motivačné finančné hodnotenie
- Stravné lístky nad rámec zákonníka práce
- Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
- Teambuilding a iné firemné akcie

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite prosím stručný štruktúrovaný životopis v SJ aj AJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu: zuzana.slezakova@cbre.com
Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2016 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ, prípadne VŠ vzdelanie s technickým zameraním
- Prax v oblasti správy a údržby nehnuteľností
- Anglický jazyk – výhodou
- Administratívne zručnosti
- Zodpovednosť, dôslednosť, výborné komunikačné a organizačné schopnosti

CBRE Group, Inc. (NYSE:CBG), Fortune 500 a S&P 500 je vedúca svetová poradenská spoločnosť v službách v oblasti komerčných nehnuteľností, celosvetovo vo vyše 370 kanceláriách, s vyše 70 000 zamestnancami. Na Slovensku poskytujeme služby a poradenstvo v oblasti kancelárskych, obchodných a industriálnych nehnuteľností, projektového manažmentu a interiérového dizajnu, oceňovanie majetku a budov, správu nehnuteľností/property management a investičné poradenstvo.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
Park One, Námestie 1. mája 18
811 06 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 777176   Dátum zverejnenia: 29.4.2016