Recepčná/asistentka (dlhodobá part-time práca pre študenta VŠ)

CBRE s.r.o.

Miesto práce
Park One, Námestie 1. mája 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O našej spoločnosti
Podľa rebríčkov Fortune 500 a S&P 500 je spoločnosť CBRE, Inc. (NYSE: CBG) so sídlom v Los Angeles najväčšou realitnou a investičnou firmou (podľa výnosu z roku 2014). CBRE má viac ako 70 000 zamestnancov (vrátane pridružených pobočiek) a svoje služby poskytuje vlastníkom nehnuteľností, investorom i nájomcom vo vyše 400 kanceláriách po celom svete (s výnimkou pridružených pobočiek). CBRE sa sústreďuje na strategické poradenstvo, realizáciu predaja a prenájmu, korporátne služby, správu nehnuteľností, prevádzku budov, projektový manažment, hypotekárne bankovníctvo, oceňovanie a ohodnocovanie, konzultačnú činnosť, manažment investícií, výskum a poradenstvo. Viac informácií môžete nájsť na stránke www.cbre.com.

Popis pracovných úloh
- Zodpovedá za prijímanie a prepájanie telefonických hovorov
- Zaznamenáva odkazy od volajúcich osôb a odovzdáva ich kolegom
- Zodpovedá za profesionálne uvítanie a usadenie návštevy, ponuku občerstvenia
- Monitoruje pohyb návštevníkov na pracovisku a dodržiava zásady bezpečnosti
- Asistuje pri príprave rôznych administratívnych úloh a mailovej komunikácie
- Asistuje pri príprave mítingov, zabezpečení refreshmentu pre účastníkov
- Asistuje pri zabezpečení leteniek, hotelov, taxislužieb a kuriérov
- Zabezpečuje zber/distribúciu rôznych interných dokumentov zo strany kolegov
- Zodpovedá za evidenciu a aktualizáciu údajov v elektronických databázach
- Zabezpečuje kancelárske práce v potrebnom rozsahu a podľa zadaných úloh, najmä: obsluha kopírovacieho stroja, skenu a faxu
- Sleduje stavy zásob administratívnych potrieb na pracovisku
- Zabezpečuje čistotu a poriadok v priestoroch centrály
- Vykonáva ad-hoc úlohy podľa pokynu Office Managera

- Možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou
- Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
- Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
- Ďalší kariérny rast v CBRE
- Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
- Motivačné finančné hodnotenie
- Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
- Naša spoločnosť CBRE je nominovaná ako zamestnávateľ roka 2016

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis priamou reakciou cez portál profesia. Vaše dokumenty budú starostlivo posúdené našim HR tímom a v prípade splnenia kvalifikačných predpokladov pre túto pozíciu Vás budeme telefonicky kontaktovať pre doplnenie ďalších informácií a detailov k osobnému pohovoru.

Všetkým uchádzačom o prácu v CBRE vopred ďakujeme.

S úctou,

Váš CBRE HR tím

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomika, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Študent VŠ so záujmom o dlhodobú part-time prácu s možnosťou kariérneho rastu
- Vzdelanie v oblasti: ekonomika, stavebníctvo – výhodou
- Anglický jazyk – úroveň C1
- Výborné organizačné schopnosti
- Profesionálne a príjemné vystupovanie, zodpovednosť a precíznosť

CBRE Group, Inc. (NYSE:CBG), Fortune 500 a S&P 500 je vedúca svetová poradenská spoločnosť v službách v oblasti komerčných nehnuteľností, celosvetovo vo vyše 370 kanceláriách, s vyše 70 000 zamestnancami. Na Slovensku poskytujeme služby a poradenstvo v oblasti kancelárskych, obchodných a industriálnych nehnuteľností, projektového manažmentu a interiérového dizajnu, oceňovanie majetku a budov, správu nehnuteľností/property management a investičné poradenstvo.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
Park One, Námestie 1. mája 18
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Slezáková
E-mail: poslať životopis
ID: 2800802   Dátum zverejnenia: 9.1.2017