Marketing coordinator

okres Banská Bystrica, okres Martin, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovanie marketingových plánov a rozpočtov obchodného centra, kontrola výdavkov
  • príprava a kontrola reklamných kampaní a marketingových akcií
  • príprava komunikačných prostriedkov OC
  • pravidelná aktualizácia web stránky, facebook stránky a dekorácia OC
  • príprava spotrebiteľských súťaží
  • koordinácia a komunikácia s reklamnými agentúrami
  • príprava a zhotovovanie zmlúv, zápisov a objednávok
  • komunikácia s nájomcami OC
  • vypracovanie reportov pre vedenie spoločnosti

Ponúkame:
  • atraktívnu prácu v obchodnom centre
  • zodpovedajúce ohodnotenie
  • zázemie stabilnej spoločnosti

DO PREDMETU E-MAILU JE POTREBNÉ UVIESŤ MIESTO VÝKONU PRÁCE, O KTORÉ MÁ UCHÁDZAČ ZÁUJEM.

V prípade, že spĺňate uvedené kritériá, zašlite svoj profesijný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu: [email protected]
Do predmetu e-mailu uveďte aj miesto výkonu práce, o ktoré máte záujem.
Odpovedať budete iba uchádzačom, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie so zameraním na marketing, obchod, ekonómiu
  • výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • dobré vystupovanie, zodpovednosť, flexibilita a lojalita
  • prax minimálne 3 roky v marketingovej oblasti je nutnosťou
  • plynulá znalosť AJ nutná

V CBRE našim klientom poskytujeme tie najlepšie služby pre ich nehnuteľnosti. Sme najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností a od roku 2008 sme zaradení v zozname Fortune 500.

CBRE na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov a zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radíme medzi top konzultačné spoločnosti na Slovensku.

Sme dobrí v tom, čo robíme, lebo to robíme spoločne. Od architektov cez konzultantov, finančných expertov až po projekt manažérov, všetci ťaháme za jeden povraz a smerujeme k jednému cieľu. Baví nás spolu hľadať spôsoby, ako prinášať našim klientom tie najlepšie riešenia.

Hľadáme k nám ľudí, ktorí to budú cítiť rovnako. Zvedavých a ľudských, ktorí sa chcú učiť a rásť spolu s nami. Ktorí ocenia menej hierarchie a viac dôvery robiť veci, kedy chcú a ako chcú. Menej mikromanažmentu a viac kolegov, ktorí si nájdu čas pomôcť.

V CBRE je nám dobre. Môže byť aj vám.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Dobšovič
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 1796920  Dátum zverejnenia: 10.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou