Finančný/á sprostredkovateľ/ka,

CB s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
pevný základný plat + bonusy podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie finančnej analýzy klienta za účelom ponuky portfólia produktov
• komunikácia s bankami, poisťovňami, príprava zmlúv
• starostlivosť o klientov, poskytovanie následného servisu
• servis existujúcich klientov
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí

• k dispozícii výpočtová technika s možnosťou využitia internetu
• zvýhodnené sadzby pre komunikáciu u zmluvného mobilného operátora
• bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni
• flexibilný pracovný čas
• motivujúci príjem a zaujímavý systém finančných bonusov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis vrátane 2-3 viet, prečo by ste chceli pracovať pre našu spoločnosť. Zaslaním životopisu zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 122/2013 Z.z. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• zdravý obchodný duch
• pozitívne myslenie
• cieľavedomosť
• kreativita a flexibilita
• schopnosť reprezentovať spoločnosť v danom regióne a mieste
• skúsenosti a prax v bankovníctve a poisťovníctve nie sú podmienkou

CB s.r.o. ( www.correctbank.sk ) je sprostredkovateľská, finančná a investičná spoločnosť, ktorá ponúka a zároveň zabezpečuje pre klientov kompletný servis pri poskytovaní úverov na bývanie, spotrebných úverov, stavebných úverov, poistení nehnuteľností, životného a úrazového poistenia so zvýhodnenými podmienkami s prihliadnutím na individuálne potreby každého klienta. Podieľa sa na výstavbe a financovaní obytných celkov a stavieb na bývanie so zabezpečením následnej realitnej činnosti a správou daných nehnuteľností. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami na Slovensku.
ID: 2105659  Dátum zverejnenia: 7.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pevný základný plat + bonusy podľa dosiahnutých výsledkov