Vodič vnútroštátna preprava - rozvoz potravín chladiarenským návesom (Ref. č.: 2222)

CAUNER, s.r.o.

Jelšová 24, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Prešovský kraj, Prešov, Košický kraj, Košice, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou,
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania spolupráce zo spoločnosťou Tesco hľadáme 2 šikovných, zodpovedných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu vodič vnútroštátnej nákladnej dopravy na trvalý pracovný pomer prípadne živnosť.

Popis práce:
Vykonávanie rozvozu potravín pre spoločnosť TESCO.
Všetky detaily Vám radi približíme na tel.č. 0907070121.

S vodičom je možné dohodnúť nasledujúce alternatívy pracovnej doby:
- 5 alebo 6 dni v práci, 1 až 3 dni doma
- prípadne individuálna dohoda

Firma ponúka dlhodobé a stabilné pracovné miesta s atraktívnym mzdovým ohodnotením.
Výhody spoločnosti:
- Zaujímavé Finančné ohodnotenie
- Seriózna a stabilná firma
- Automatické platenie mýta
- Pridelené vozidlá
- Pravidelné vyplácanie mzdy samozrejmosťou
- individuálny prístup

V prípade záujmu je potrebné sa dostaviť na pohovor do sídla spoločnosti Cauner s.r.o. v Prešove na ulici: Jelšová 24, 08005 Prešov
- prípadne Košice, po dohode.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

- Prax vo vnútroštátnej nákladnej doprave (min. 1 rok)
- Prax v jazde s vyklapacímy návesovými súpravami
- Dobré orientačné schopnosti
- Znalosť nariadenia EP a Rady (ES) č. 561/2006 – sociálna legislatíva v oblasti cestnej nákladnej dopravy - AETR
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Dobrá fyzická kondícia

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupín C, E
- Karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča

Slovenská dopravná spoločnosť Cauner, s.r.o. ,pôsobí v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej dopravy, logistiky a špedície od roku 2002. V súčasnosti disponuje moderným vozovým parkom s počtom 26 návesových súprav.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jelšová 24
080 05 Prešov
ID: 2831465   Dátum zverejnenia: 2.6.2017