Vodič kamiónu

CAUNER, s.r.o.

Miesto práce
Jelšová, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 šikovných, zodpovedných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu vodič vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy na trvalý pracovný pomer .

Popis práce:
Vykonávanie prepravy tovaru návesovými súpravami do Nemecka, Talianska , Belgicka , Holandska. Riadenie vodičov je zabezpečené slovenským dispečingom.

S vodičom je možné dohodnúť nasledujúce alternatívy pracovnej doby v MKD:
- 2 týždne v práci, 5 dni volno
alebo
- 5 až 6 dní v práci, víkendy voľné

Firma ponúka dlhodobé a stabilné pracovné miesta s atraktívnym mzdovým ohodnotením.
- Seriózna a stabilná firma (od r.1995, od r.2002 ako s.r.o.)
- Automatické platenie mýta
- Pridelené vozidlá
- Pravidelné vyplácanie mzdy samozrejmosťou
- individuálny prístup ku každému jednému zamestnancovi.
- Jazdenie podľa dohovoru AETR.

- Kedykoľvek od pondelka do piatku v čase od 08:00 do 16:00, v mieste sídla spoločnosti Cauner , Jelšová 24, 080 05 Prešov.
Miesto pohovoru: Sivá administratívna budova s modrými pásmi na budove, hneď oproti AQUAPARKU DELŇA.

- Pohovor je potrebné vopred dohodnúť telefonicky 00421 907702033 alebo emailom.
- Na pracovný pohovor doniesť životopis v papierovej forme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- Prax v medzinárodnej cestnej nákladnej doprave (min. 1 rok)
- Prax v jazde návesovými súpravami
- Dobré orientačné schopnosti v Nemecku, Rakúsku.
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupín C, E
- Karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča

Slovenská dopravná spoločnosť Cauner, s.r.o. ,pôsobí v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej dopravy, logistiky a špedície od roku 2002. V súčasnosti disponuje moderným vozovým parkom s počtom 26 návesových súprav.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2172354  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac