Area Sales Manager – Morava (m/ž)

CATRO spol. s r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient, německá společnost Jungheinrich, patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější prodejce vysokozdvižných vozíků v České republice. Letos obhajují 14. prvenství.

Protože potřebuje posílit svůj obchodní tým, tak hledá oblastního managera či Area Sales Managera pro svůj moravský tým.

Máme za úkol nalézt pro ně úplně normálního člověka, který chce vést lidi, popř. pro to má dobré předpoklady. Má zkušenost z přímého prodeje koncovým zákazníkům (firmám), domluví se anglicky či německy a k tomu se ještě nebojí práce, má rád výzvy, nevadí mu cestování a dennodenní styk s klienty, „svými“ obchodníky a kolegy z týmu. Bude-li k tomu mít ještě nějaké zkušenosti s logistikou, tak to bude jen výhodou.

Ve své práci povedete malý tým a mimo toho budete moci mít i pár svých velkých zákazníků. Podléhat budete přímo českému obchodnímu řediteli do pražské centrály.

Nabízíme Vám brutto mzdu včetně odměn až 1.500.000,- Kč ročně, Škoda Superb, moderní kanceláře, showroom v Olomouci a možnost pracovat pro dlouhodobě úspěšnou firmu se skvělou firemní kulturou.
Protože nám záleží na tom, abychom pomohli Jungheinrichu vybrat toho správného člověka, rozhodli jsme se uspořádat jakousi výběrovou soutěž, která bude mít tyto 3 fáze:

1. mediální kampaň – cca do čtvrtiny září
2. pohovory s vybranými uchazeči
3. Assessment Centrum, které se bude konat koncem září v Olomouci.

Proč byste se měli účastnit?
Protože je to zajímavá soutěž. Vyzkoušíte si na vlastní kůži nejlepší metodiku výběru zaměstnanců. Dostanete se do soutěže s velmi dobrými protikandidáty. Sami uvidíte, co ve Vás je a když se dostanete až na konec Assessmentu, tak dostanete buď iPad, nebo nabídku zaměstnání.

Podmínkou je, abyste skutečně hledali místo, aby údaje, které nám o sobě pošlete, byly pravdivé, úspěšně absolvujete pohovor v Catru a nejste v exekuci a máte čistý trestní rejstřík.

Potřebujeme, abyste nám též zaslali průvodní dopis, ve kterém nám prosím vysvětlete, proč jste ten správný kandidát. Zkuste se podívat na svou kariéru a zamyslet se nad tím, zdali by její případná změna byla rozumná a logická. Je možné, že dnes nevedete ani lidi, ani jste je nikdy předtím v zaměstnání nevedli, ale třeba jste vedli skautský oddíl, organizovali hudební festival či zájezdy, výlety, nebo oslavy. I to je svým způsobem vedení lidí a to nás zajímá. A také nám k tomu něco napište o svých prodejních úspěších, vůbec se nemusíte stydět!

Jaký je vztah mezi Jungheinrich a Catro?
Jungheinrich si najal poradenskou společnost Catro, aby pro něj provedla výběrové řízení i související Assessment Centrum.

Pokud máte zájem, tak se těšíme na Vaše životopisy spolu s výše uvedeným motivačním dopisem a referenčním číslem M1410, které zašlete na naši e-mailovou adresu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1847094  Dátum zverejnenia: 26.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.