Sap basis consultant

Catro Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše zodpovednosti: • správa, inštalácia SAP systému, vrátane upgrade-ov, konfigurácia systémov SAP na rôznych OS a DB • odborné konzultácie zákazníkovi • analýza východiskového stavu a potrieb klienta a následná špecifikácia a tvorba konceptu riešenia • realizácia riešenia a tvorba dokumentácia • podpora zákazníka počas rutinnej prevádzky • udržiavanie kontaktov s klientmi • školenie užívateľov, spolupráca s obchodným oddelením a príprava cenových ponúk   Benefity: • práca v medzinárodnom stabilnom prostredí • motivujúci plat a benefity • vzdelávanie • sick days, extra dovolenka Požiadavky:  • prax v SAP basis aspoň 3 roky • znalosť OS Linux/Unix, MS Windows • znalosť DB Oracle a MS SQL • znalosť anglického jazyka • proaktívny, prozákaznícky prístup • ochota učiť sa • analytické a komunikačné schopnosti • skúsenosti s prípravou cenových ponúk - výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť CATRO je partnerom pre personalistov a potenciálnych kandidátov, ktorí hľadajú nové výzvy. Do našich kompetencií spadajú personálne poradenstvo, osobnostná diagnostika, personálny rozvoj a vlastný mediálny servis pre pracovné ponuky. CATRO je rakúska spoločnosť, ktorá je jej dcérskymi spoločnosťami zastúpená na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Slovinsku a Bulharsku.

Informácie o výberovom konaní:

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v SJ a AJ spolu s označením pozície na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Tento súhlas vložte do e-mailu (telo správy), nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu, v opačnom prípade Vás nebudeme môcť zaradiť do výberového konania. Ďakujeme za pochopenie:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti CATRO Slovensko, s.r.o., sídlom: Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, IČO: 46137033 , aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1816668  Dátum zverejnenia: 29.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.