Samostatný kuchár s možnosťou ubytovania

CATERINGOVÉ SLUŽBY s.r.o.

Miesto práce
7, 065 11 Nová Ľubovňa, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 € (brutto), na živnosť 1.200€, mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cateringová spoločnosť s prevádzkou v Bratislave ponúka prácu pre samostatného kuchára teplej alebo studenej kuchyne so znalosťami v cateringu.
• príprava a varenie denného menu cca 100 porcií denne;
• na základe podkladov príprava a varenie cateringových jedál;
• na základe podkladov príprava výrobkov studenej kuchyne;
• dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov;
• dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandarty firmy;
• pri práci sa riadi internými predpismi firmy;
• fyzický príjem tovaru a kontrola jeho kvality;
• udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku a jeho blízkom okolí;
• práca na počítači s firemným cateringovým programom;

• stabilné pracovné miesto v príjemnom kolektíve;
• práca na smeny (krátky a dlhý týždeň) s kolegom pod vedením šéfkuchára;
• 12 hodinové smeny, 15 dní do mesiaca, s možnosťou privyrobenia si ďalšími brigádami;
• pravidelný príjem a mesačné odmeny pri bezproblémovom pracovnom výkone;
• možnosť ubytovania v zrekonštruovanom rodinnom dome so záhradou a možnosťou parkovania (táto ponuka platí pre pracovníkov mimo Bratislavského kraja) – bude potrebné uhradiť len výšku energií rodinného domu;
• možnosť stravovania za výhodných podmienok;

Životopis prosím posielajte mailom, v ktorom uveďte, či máte záujem o teplú alebo studenú kuchyňu, budeme vás kontaktovať. Možnosť nástupu od 1.8.2017.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• progresívne myslenie a inovatívnosť,
• samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť;
• orientácia na potreby zákazníka a flexibilitu;
• tímového ducha;
• vodičský prekaz sk.B, ktorý je potrebný pri príležitostnom externom varení;
• znalosť práce s PC na bežnej užívateľskej úrovni;

Pôsobíme v Bratislave, prevažne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Často však chodievame za zákazníkmi na realizácie po celom Slovensku.
Každá podujatie je pre nás výzvou a službou zároveň, preto každej venujeme osobitú pozornosť.
ID: 3142872  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € (brutto), na živnosť 1.200€, mesačné odmeny