Manažér trendového bistra

Catering Provider s. r. o.

Miesto práce
OC Polus Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu v novovzniknutom koncepte bistra WHiTE RABBiT hľadáme dynamického, samostatného a zodpovedného manažéra, ktorý sa nebojí nových výziev a bude dobrým šéfom a príkladom pre svoj tím.
Náplň práce:
- prijímanie, školenie, kontrolovanie a vedenie zamestnancov,
- dodržiavanie nastavených štandardov spoločnosti,
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb na danej prevádzke,
- pravidelné kontrolovanie stavu a celkového chodu prevádzky.

- práca s mladým kolektívom
- dobré platové ohodnotenie a odmeny z obratov
- zabezpečená strava a pitný režim, zamestnanecké benefity
- podieľanie sa na tvorbe a tvarovaní nového konceptu
- profesionálne vzdelávanie sa a účasti na svetových gastro výstavách
- príjemné a štýlové pracovné prostredie
- novootvorená prevádzka v OC v Bratislave

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť
zodpovednosť
kreativita
profesionálny a zodpovedný prístup k práci
chuť učiť sa nové veci
znalosť programu Blue Gastro výhodou

Spoločnosť fungujúca na gastro trhu od roku 2005, ktorá prevádzkuje sieť rýchleho občerstvenia a kaviarní na Slovensku.
ID: 3007186  Dátum zverejnenia: 2.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou