Можливість для людей з України

Technik - montážny pracovník

CASSTEL s.r.o. Košice

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacVýsledná mzda na základe skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž telekomunikačných zariadení a malých oceľových konštrukcií v rámci KE a PO kraja
- Práca na JSM a NN rozvodoch
- Práca vo výškach (stožiare, strechy a pod.)
- Vedenie motorového vozidla a prípojného vozidla
- Príprava materiálu
- Starostlivosť o vozový park a skladové priestory

- mesačné odmeny s ohľadom na výkon
- príspevok na stravné
- pitný režim
- pracovné oblečenie (po skúšobnej dobe)
- práca v stabilnej firme

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Žiadame Vás o pripojenie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov nasledovne: Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom výberového konania v spoločnosti CASSTEL s.r.o. Košice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca vo výške - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s prácou vo výškach resp. certifikát podmienkou!
- Elektrotechnik (§ 21) alebo Samostatný elektrotechnik (§ 22) budú uprednostnení
- Zváračský preukaz výhodou
- Znalosť 2G/3G/4G/5G technológie výhodou
- Znalosť SiteMaster/CellMaster výhodou
- Vodičský preukaz B+E výhodou

Od vhodného uchádzača požadujeme zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť , aktívny prístup k práci a chuť učiť sa.

Spoločnosť CASSTEL s.r.o. Košice bola založená v r. 1993. Spoločnosť sa zaoberá inžinierskou, projekčnou činnosťou a realizáciou telekomunikačných a rádiokomunikačných stavieb.

Referencie: Slovak Telekom, Ericsson Slovakia, Orange Slovensko, MV SR, MO SR atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2423274  Dátum zverejnenia: 12.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac