Tester

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 66, 040 11 Košice, Košický kraj
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude testovanie softwaru a príprava užívateľskej dokumentácie.

-práca na zaujímavých zahraničných projektoch s využitím najnovších technológií
-možnosť profesionálneho rastu
-výborné platové podmienky
-tímová práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-záujem vzdelávať sa v oblasti nových technológií
-flexibilita a konštruktívny prístup k riešeniu problémov
-schopnosť pracovať v tíme
-zodpovednosť, spoľahlivosť a bezúhonnosť

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Hagedorn lnformationssysteme GmbH (http://hagedorn-infosysteme.de) a zaoberá sa výskumom a v vývojom softvéru a hardvéru v oblasti Professional Mobile Radio (PMR) so zameraním na krízovú bezpečnostnú komunikáciu. Užívateľmi produktov v oblasti Professional Mobile Radia sú najmä polícia, hasiči, záchranné služby, dodávatelia energií, bezpečnostné služby a verejná miestna doprava.
Na nemeckom trhu spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako sú Deutsche Telekom AG, T-Systems lnformation Services GmbH, PBIT GmbH a medzi našich zákazníkov patria Bundespolizei Deutschland, Airbus, Berliner Verkehrsbetriebe (BVG), Kolner Verkehrs-Betriebe (KVB), spoločnosť Thyssenkrupp Steel Europe, spoločnosť LEAG, EPH Group (Wattenfall) a ďalšie. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2032920  Dátum zverejnenia: 2.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou