Stáž na obchodnom oddelení

CASSOVIA REALITAS

Miesto práce
okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,7 €/hod. + odmena za splnenie ciela

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na prebiehajúcich projektoch so zameraním na obnoviteľné zdroje, ekológiu a služby
Vypracovávanie analýzy trhu a štúdií realizovateľnosti nových zámerov
Priniesť ponuku nových podnikateľských aktivít, ktoré vychádzajú z filozofie dlhodobej udržateľnosti a ekológie

Ponúkame získanie praxe a skúseností pre študentov a absolventov.
Kreatívne a priateľské prostredie pre tvorivú prácu.
Motivačné ohodnotenie v prípade dosiahnutia výsledkov okrem fixnej odmeny.
Práca na projekte, ktorý je po ročnej príprave vo fáze spustenia a má viacero jedinečných prvkov pripravených pre Slovenský trh.

V prípade dosahovania úspešnosti realizovaných projektov - možnosť dlhodobej spolupráce na TPP.

Pre zaradenie uchádzačov na požadovanú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať Váš životopis a motivačný list.

Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za pochopenie a za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• študent/absolvent vysokej školy ekonomického zamerania
• organizačné a komunikačné schopnosti
• vytrvalosť, sebavedomie, cieľavedomosť
• schopnosť a ochota učiť sa

Líder na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku.

Realitná kancelária CASSOVIA REALITAS vstúpila na slovenský trh v roku 2007 ako dynamická, zdravá a spoľahlivá spoločnosť, ktorá v prvom rade kladie dôraz na maximálnu kvalitu poskytovaných služieb a na uspokojenie potrieb klientov. Vďaka našej snahe stať sa jednou z najlepších realitných kancelárii v odbore sa našej spoločnosti stabilne zvyšuje ročný obrat.
Hlavnou náplňou práce našej realitnej kancelárie je poskytovanie profesionálneho a špičkového servisu v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Na prvom mieste je pre nás vždy klient. Uvedomujeme si, že predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je pre našich klientov krok, ktorý robia len párkrát v živote, preto sa vždy snažíme pre našich klientov nájsť takú nehnuteľnosť, ktorá plne zodpovedá ich predstavám a možnostiam.
Náš tím kombinuje podnikateľského ducha a hlbokú znalosť v danom odbore, a to s najvyššími štandardmi starostlivosti o klientov, čím si u našich klientov udržiavame dôveru. Neustále investujeme do zlepšovania postupov, vzdelávania a marketingu, aby sme boli schopní priniesť maximum z toho, čo trh s nehnuteľnosťami ponúka.

Naša spoločnosť je tvorená tímom ochotných pracovníkov, ktorí radi prevezmú Vaše starosti v oblasti nehnuteľností na svoje plecia. Naši realitní makléri dôkladne poznajú trh nehnuteľností na východnom Slovensku a sú tak pripravení poskytnúť svojim klientom plnohodnotné informácie, odporučiť vhodné riešenia ich problémov a bezpečne ich sprevádzať realitným trhom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3117036  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,7 €/hod. + odmena za splnenie ciela