Realitný maklér - profesionál v obchodovaní

CASSOVIA REALITAS

Trenčiansky kraj, okres Banská Bystrica, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesia realitného makléra predstavuje od začiatku aktívny a zaujímavý pracovný život. Našim cieľom je budovanie trvalo skvelej spoločnosti, ktorá funguje od roku 2007. Naši najlepší makléri podávajú denno – denne odhodlanie urobiť pre klienta maximum a preto dosahujú výnimočné výsledky. Pracovitosť a Vaša silná, vlastná motivácia sú základom úspechu u nás. Je len na Vás kedy ráno vstanete a začnete pracovať alebo kedy si spravíte voľno, alebo budete robiť z domu – nech sa páči, vy ste svoj vlastný manažér času a práce. Pravdaže ak chcete skvelé výsledky, tak tie sa nezaobídu bez tvrdej práce. Najlepších ľudí nasadíme na najväčšie príležitosti a najväčšie problémy riešime my – vy ste obchodník a my vedenie (vaša podpora). Chcete sa stať profesionálom v obchodovaní, byť denno – denne v kontakte so svojimi klientmi, prezentovať nehnuteľnosti, hľadať svojim klientom vhodné nehnuteľnosti, riešiť otázku prečo sa daná nehnuteľnosť nepredáva atď. tak momentálne máte možnosť stať sa súčasťou nášho tímu vo Vašom meste.
Náplň práce:
- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností, ich nábor, prezentácia a realizácia obhliadok nehnuteľností s klientom
- Komunikácia s klientom na profesionálnej úrovni a starostlivosť o jeho nehnuteľnosť
- Komunikácia s potenciálnym kupujúcim a vyhľadávanie vhodnej nehnuteľnosti
- Správa a aktualizácia svojho portfólia nehnuteľností
- Realitný maklér ponúka kvalitné služby pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností všetkým svojim klientom

Prečo sa stať realitným maklérom práve v CASSOVIA REALITAS:

-Technologická a manažérska vyspelosť - ľahšie získavanie klientov, komunikácia s klientom
-Dlhodobé rozvíjanie a zavádzanie nových postupov a nasledovanie trendov, ktoré nájdete v realitných kanceláriách, napr. v Londýne, New Yorku atď..
-Vyspelosť nášho systému zameraného na detaily
-Garančný fond CASSOVIA REALITAS – jedinečný produkt pre maklérov, forma odmeny pre lojálnych maklérov.
-Pravidelné interné školenia Akadémie CASSOVIA REALITAS.
-Zaujímavé finančné ohodnotenie na základe provízie a možnosť rastu na manažéra pobočky.
Výhody , ktoré vieme zabezpečiť získate najobjektívnejšie porovnaním s našou konkurenciou. Pokiaľ veríte že skúsenosti a služby ponúkané našim klientom by presvedčili aj Vás, radí Vás privítame v našom tíme.
Realitný maklér je v prvom rade obchodník, to si uvedomujeme od začiatku. Odbremeníme Vás od poplatkov, náročnej administratívy, marketingu, sledovania legislatívnych zmien, či právneho a daňového poradenstva.
Ak sa chcete spojiť s partnerom, ktorý Vám ukáže, ako sa nehnuteľnosti predávajú a dokáže Vám poradiť aj v náročných obchodoch a dotiahne ich spolu s Vami do úspešného konca - staňte sa súčasťou nášho tímu.

Naše garantované výhody bez akýchkoľvek poplatkov:

• Odborné zaškolenie interným vzdelávacím systémom Akadémie CASSOVIA REALITAS i neustále ďalšie vzdelávanie.
• Software, ktorý zabezpečí export na viac ako 192 realitných serverov
• Priame zaslanie kontaktov na klienta - kupujúcich i predávajúcich
• Prideleného právnika
• Prideleného obchodného manažéra
• Pravidelné zasielanie aktuálnych noviniek z realitného trhu
• Poistenie činnosti „predaj a prenájom nehnuteľností“ (max. výška krytia 170 000 €/1 obchod)
• Prepracovaný systém na predaj nehnuteľností
• Nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie
• Výška Vášho zárobku je priamo úmerná množstvu Vašich predajov

Celý rad výhod a systém vzdelávania nájdete na našej web stránke: www.cassoviarealitas.sk/kariera

Do nášho tímu hľadáme dynamických, aktívnych a samostatných ľudí s obchodným talentom a skúsenosťami v priamom predaji. Ak máte v pláne zmenu svojej profesie a chcete prebrať zodpovednosť za svoje príjmy do vlastných rúk, príďte k nám a uplatnite svoje schopnosti u nás.
Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť dosahovať nadpriemerný príjem na základe každej provízie z uskutočneného obchodu a možnosť rastu na pozíciu manažéra pobočky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme ľudí, ktorí majú predpoklady stať sa profesionálnymi obchodníkmi v oblasti realít a vedia, čo obchodovanie a predaj predstavuje a čo ponúka.
Požadujeme minimálne 2 – ročnú prax v obchode (nie je špecifikované) alebo v odbore bankovníctvo a poisťovníctvo.

Líder na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku.

Realitná kancelária CASSOVIA REALITAS vstúpila na slovenský trh v roku 2007 ako dynamická, zdravá a spoľahlivá spoločnosť, ktorá v prvom rade kladie dôraz na maximálnu kvalitu poskytovaných služieb a na uspokojenie potrieb klientov. Vďaka našej snahe stať sa jednou z najlepších realitných kancelárii v odbore sa našej spoločnosti stabilne zvyšuje ročný obrat.
Hlavnou náplňou práce našej realitnej kancelárie je poskytovanie profesionálneho a špičkového servisu v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Na prvom mieste je pre nás vždy klient. Uvedomujeme si, že predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je pre našich klientov krok, ktorý robia len párkrát v živote, preto sa vždy snažíme pre našich klientov nájsť takú nehnuteľnosť, ktorá plne zodpovedá ich predstavám a možnostiam.
Náš tím kombinuje podnikateľského ducha a hlbokú znalosť v danom odbore, a to s najvyššími štandardmi starostlivosti o klientov, čím si u našich klientov udržiavame dôveru. Neustále investujeme do zlepšovania postupov, vzdelávania a marketingu, aby sme boli schopní priniesť maximum z toho, čo trh s nehnuteľnosťami ponúka.

Naša spoločnosť je tvorená tímom ochotných pracovníkov, ktorí radi prevezmú Vaše starosti v oblasti nehnuteľností na svoje plecia. Naši realitní makléri dôkladne poznajú trh nehnuteľností na východnom Slovensku a sú tak pripravení poskytnúť svojim klientom plnohodnotné informácie, odporučiť vhodné riešenia ich problémov a bezpečne ich sprevádzať realitným trhom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2346312  Dátum zverejnenia: 7.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 €