Hľadáme realitného makléra - profesionála v obchodovaní

CASSOVIA REALITAS

okres Banská Bystrica, okres Detva, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.12.2015
1000 EUR/mesiac, Výška zárobku je priamo úmerná množstvu Vašich predajov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súčasný stav na realitnom trhu – nízke úrokové miery a narastajúce ceny nehnuteľností – predstavujú ideálny štart pre kariéru realitného makléra. Dopyt po nehnuteľnostiach umožňuje rýchlejšie realizovať predaj a zabezpečiť si tak dostatočný príjem.
Realitný maklér by mal mať všeobecný prehľad a pracovať samostatne. Vo svojom okolí by mal byť akceptovaný a vnímaný ako spoľahlivý a seriózny partner.
Profesia realitného makléra predstavuje od začiatku aktívny a zaujímavý pracovný život, ktorý denne so sebou prináša nové výzvy, možnosti, nové kontakty a skúsenosti.

Cieľom našej spoločnosti je vytvárať v každom meste zastúpenie realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS. Plánujeme vytvoriť sieť kvalitne poskytovaných služieb a šíriť tak naše dobré meno.

Náplň práce:

• Ponuka kvalitných služieb pri predaji, kúpe, prenájme nehnuteľností pre všetkých klientov, koľkých časovo zvládnete (je len na Vás, koľko času tejto práci venujete)
• Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností, ich nábor, prezentácia a realizácia obhliadok nehnuteľností s klientom
• Komunikácia s klientom a starostlivosť o jeho nehnuteľnosť
• Komunikácia s potenciálnym kupujúcim a vyhľadávanie vhodnej nehnuteľnosti
• Správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností

Naše ponúkané výhody:

• Pravidelné interné školenia Akadémie CASSOVIA REALITAS
• Pre tých, ktorí majú chuť pracovať a majú voľný čas ponúkame aj prácu popri súčasnom zamestnaní.
• Spolupráca s realitnou kanceláriou ocenenou za poskytovanie kvalitných služieb.
• Zaujímavé finančné ohodnotenie na základe provízie a možnosť rastu na manažéra pobočky.
• Garančný fond CASSOVIA REALITAS – jedinečný produkt pre maklérov, forma odmeny pre lojálnych maklérov.

Prečo sa stať realitným maklérom práve v CASSOVIA REALITAS:

• Technologická a manažérska vyspelosť - ľahšie získavanie klientov, komunikácia s klientom
• Dlhodobé rozvíjanie a zavádzanie nových postupov a nasledovanie trendov, ktoré nájdete v realitných kanceláriách, napr. v Londýne, New Yorku atď..
• Vyspelosť nášho systému zameraného na detaily

Realitný maklér CASSOVIA REALITAS je schopný ihneď po zaškolení vykonávať svoju prácu, bez náročnej administratívy pod značkou kvalitnej realitnej kancelárie na Slovensku.
Systém našej vzájomnej spolupráce vychádza z nami nadobudnutých poznatkov o slovenskom realitnom trhu a z potrieb realitného makléra. Realitný maklér je v prvom rade obchodník, to si uvedomujeme od začiatku. Odbremeníme Vás od poplatkov, náročnej administratívy, marketingu, sledovania legislatívnych zmien, či právneho a daňového poradenstva.

Ak sa chcete spojiť s partnerom, ktorý Vám ukáže, ako sa nehnuteľnosti predávajú a dokáže Vám poradiť aj v náročných obchodoch a dotiahne ich spolu s Vami do úspešného konca - staňte sa súčasťou nášho tímu.

Naše garantované výhody bez akýchkoľvek poplatkov:

• neustále vzdelávanie interným vzdelávacím systémom Akadémie CASSOVIA REALITAS
• Software, ktorý zabezpečí export na 191 realitných serverov
• Priame zaslanie kontaktov na klienta - kupujúcich i predávajúcich
• Prideleného právnika
• Prideleného obchodného manažéra
• Pravidelné zasielanie aktuálnych noviniek z realitného trhu
• Poistenie činnosti „predaj a prenájom nehnuteľností“ (max. výška krytia 170 000 €/1 obchod)
• Prepracovaný systém na predaj nehnuteľností
• Nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie
• Výška Vášho zárobku je priamo úmerná množstvu Vašich predajov

Výhody, ktoré vieme pre Vás zabezpečiť získate najobjektívnejšie porovnaním s našou konkurenciou. Pokiaľ veríte že skúsenosti a služby ponúkané našim klientom by presvedčili aj Vás, radí Vás privítame v našom tíme.

Celý rad výhod a systém vzdelávania nájdete na našej web stránke:

Prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu s fotografiou, ktorý je podmienkou pozvania na pracovný pohovor. Výhodou je motivačný list s odôvodnením, prečo sa uchádzate o danú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Ďakujeme Vám vopred za ich zaslanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odborný predajca, obchodník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme ľudí, ktorí majú predpoklady stať sa profesionálnymi obchodníkmi v oblasti realít a vedia, čo obchodovanie a predaj predstavuje a čo ponúka. Požadujeme minimálne 2 – ročnú prax v obchode (nie je špecifikované) alebo v odbore bankovníctvo a poisťovníctvo.

Líder na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku.

Realitná kancelária CASSOVIA REALITAS vstúpila na slovenský trh v roku 2007 ako dynamická, zdravá a spoľahlivá spoločnosť, ktorá v prvom rade kladie dôraz na maximálnu kvalitu poskytovaných služieb a na uspokojenie potrieb klientov. Vďaka našej snahe stať sa jednou z najlepších realitných kancelárii v odbore sa našej spoločnosti stabilne zvyšuje ročný obrat.
Hlavnou náplňou práce našej realitnej kancelárie je poskytovanie profesionálneho a špičkového servisu v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Na prvom mieste je pre nás vždy klient. Uvedomujeme si, že predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je pre našich klientov krok, ktorý robia len párkrát v živote, preto sa vždy snažíme pre našich klientov nájsť takú nehnuteľnosť, ktorá plne zodpovedá ich predstavám a možnostiam.
Náš tím kombinuje podnikateľského ducha a hlbokú znalosť v danom odbore, a to s najvyššími štandardmi starostlivosti o klientov, čím si u našich klientov udržiavame dôveru. Neustále investujeme do zlepšovania postupov, vzdelávania a marketingu, aby sme boli schopní priniesť maximum z toho, čo trh s nehnuteľnosťami ponúka.

Naša spoločnosť je tvorená tímom ochotných pracovníkov, ktorí radi prevezmú Vaše starosti v oblasti nehnuteľností na svoje plecia. Naši realitní makléri dôkladne poznajú trh nehnuteľností na východnom Slovensku a sú tak pripravení poskytnúť svojim klientom plnohodnotné informácie, odporučiť vhodné riešenia ich problémov a bezpečne ich sprevádzať realitným trhom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2317726  Dátum zverejnenia: 5.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac, Výška zárobku je priamo úmerná množstvu Vašich predajov