Realitný maklér

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Tolstého 2, Košice, okres Prešov, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 2500 EUR/mesiac, závislé od úspešnosti predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CASSOVIA REALITAS je jedným z lídrov na Slovenskom realitnom trhu. Dňa 11.04.2014 na XVIII. KONFERENCIE NARKS nám bola slávnostne odovzdaná cena za 1. miesto v kvalite poskytovaných služieb klientom medzi realitnými kanceláriami v SR za rok 2013. Hľadáme dynamických ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode a sú aktívni a samostatní. Vyhľadávame ľudí, ktorí chcú zmeniť svoju profesiu a neboja sa zobrať svoje príjmy do vlastných rúk, chcú byť nezávislý, pánom svojho času a chcú uplatniť svoj obchodný talent.
Dávame Vám možnosť zarábať nadpriemerne na základe každej provízie uskutočneného obchodu.
V práci sme Vám oporou a podporujeme Váš rozvoj. Samozrejmosťou z našej strany je odborné vyučenie a zaškolenie interným vzdelávacím systémom.
Naším cieľom je vytvárať v každom meste zastúpenie našej realitnej kancelárie a takto vytvárať sieť kvalitne poskytovaných služieb a šíriť naše dobré meno, ktoré bolo ocenené známkov najvyššej kvality.

Ponúkame Vám prácu realitného makléra vo vybraných mestách Prešov, Trebišov, Michalovce, Moldava nad Bodvou, Rožňava, Poprad.

Náplň práce:
• sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
• aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a develeporských príležitostí, ich nábor, prezentácia a realizácia obhliadok nehnuteľností
• komunikácia s klientom
• správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností

Ponúkame profesionálnu spoluprácu založenú na skúsenostiach :

• Spoluprácu s najlepšie ohodnotenou realitnou kanceláriu na Slovensku za rok 2013
• Zaujímavé finančné ohodnotenie na provízii
• Možnosť prijatia do trvalého pracovného pomeru po vzájomnej dohode
• Spolupráca neobmedzuje vykonávanie aj inej zárobkovej činnosti ako je realitný maklér

Ako realitný maklér CASSOVIA REALITAS po zaškolení môžete začať zarábať ihneď bez náročnej administratívy pod značkou najlepšie hodnotenej realitnej kancelárie v SR.

Systém spolupráce ktorý ponúkame vychádza z našich poznatkov o Slovenskom realitnom trhu a potrieb realitného makléra. Realitný maklér je v prvom rade obchodník a to si uvedomujeme od začiatku spolupráce. Odbremeníme Vás od náročnej administratívy, marketingu, sledovania legislatívnych zmien, právneho a daňového poradenstva.

Garantujeme Vám okrem iných výhod aj tieto:
• Software ktorý exportujú na 65 realitných serverov
• Denný monitoring inzerátov na predaj a následné zaslanie inzerátu na Váš email.
• Prideleného právnika
• Prideleného obchodného poradcu
• Pravidelné interné školenia a novinky na realitnom trhu
• Spoločný marketing a public relation.
• Poistenie činnosti predaj a prenájom nehnuteľnosti /max. výška krytia 166.000,-€ na jeden obchod/
• Prepracovaný systém na predaj nehnuteľností
• Nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie
• Výška zárobku je priamo úmerná Vášmu predaju

Informácie o výberovom konaní

Dobrý deň
Poprosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu a motivačného listu, ktoré sú podmienkou pozvania na pracovný pohovor. Ďakujem :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predajca , obchodník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ľudí, ktorí májú predpoklady pre skúsených obchodníkov, ktorí majú minimálne 2. ročnú prax v obchode/nie je špecifikované/, bankovníctve alebo poisťovníctve a vedia čo obchod obnáša a čo ponúka a nechcú začínať od nuly v realitnom biznise. Chcú sa spojiť s partnerom ktorý im ukáže ako sa nehnuteľnosti predávajú a odbremení ich od začiatku od náročnej administratívy, byrokracie , marketingu, sledovania legislativných zmien a dokáže im poradiť pri tých náročnejších obchodoch ako ich dotiahnuť do úspešného konca. V prípade ak nemáte skúsenosti s obchodom alebo predajom a myslíte si, že by bol z Vás úspešný realitný maklér, tak máte priestor v motivačnom liste. Podmienkou prijatia je osobný automobil ku každodennému využitiu.

CASSOVIA REALITAS je realitná spoločnosť, ktorá sa zaoberá od začiatku sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností, realizáciou developerských projektov „na klúč“ a správou nehnuteľností
Našim cieľom je budovať energickú a silnú spoločnosť s dominantným postavením na trhu.

CASSOVIA REALITAS je zároveň členom:
NARKS - Národná asociácia realitných kancelárii na Slovensku
C.E.I. - Európska konfederácia obchodníkov s nehnuteľnosťami so sídlom v Bruseli
ARKS - Asociácie realitných kancelárií Slovenska.

Kvalita poskytovaných služieb, vždy smerovaná k spokojnosti klienta, ochota našich manažérov a rýchlosť poskytovaných služieb nás zaradili medzi významné a najväčšie realitné kancelárie na trhu Slovenska, čo tiež vedie k rozširovaniu počtu našich pobočiek aj v ďalších mestách.
Máme širokú ponuku nehnuteľností, zabezpečujeme obhliadky vybraných objektov, poskytujeme bezplatné poradenstvo, právny servis, finančné a daňové poradenstvo. Samozrejmosťou pre nás je osobný prístup ku klientom a našim realitným maklérom, a ten je u nás vždy na prvom mieste. Preto si vážime cenu ktorá nám bola dňa 11.04.2014 na XVIII. KONFERENCIE NARKS slávnostne odovzdaná za 1. Miesto v prieskume kvality poskytovaných služieb klientom medzi realitnými kanceláriami v SR za rok 2013.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2062970  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2500 EUR/mesiac, závislé od úspešnosti predaja