Grafik/Grafický dizajnér

Cassovia Consulting Group, s.r.o.

Miesto práce
Mlynárska 19, 04001 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného, spoľahlivého grafika so skúsenosťami a chuťou neustále pracovať na svojej kreativite, ktorý sa nebojí výziev a baví ho široké spektrum uplatnenia jeho kreatívnych zručností.

Náplňou práce bude:
- návrhy Corporate identity
- príprava grafiky od návrhu až po finálnu verziu (printy, outdoor/indoor, polepy vozidiel atď.)
- webdizajn
- spolupráca pri tvorbe reklamných kampaní pre našich klientov

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- práca v marketingovej agentúre so zaujímavým portfóliom klientov
- kľudné prostredie v tíme rozrastajúceho sa grafického štúdia
- neformálne a otvorené vzťahy
- teambuildingy

Hľadáme grafika s praxou, ak si myslíš, že si to ty, pošli nám svoje portfólio.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Predovšetkým ovládanie grafických programov.

Marketingová agentúra Cassovia Consulting Group, s.r.o. bola založená v roku 2007. Keďže na dosiahnutie efektívnych výsledkov marketingu nestačí poznať jeden či dva nástoje alebo stratégie, tak aj naša agentúra sa od jej samotného vzniku zameriava na komplexné marketingové poradenstvo.

Vyhľadávanie marketingových príležitostí, dôsledná segmentácia trhu, variabilné stratégie, targeting a positioning, komplexné analýzy interného či externého prostredia, vytvorenie komplexného Corporate identity, loga alebo len grafiky, či nákup médií pre kampane sú len zlomkom toho, čo ponúkame našim klientom. Šírka marketingových činností a jedinečnosť každého klienta si vyžaduje vždy individuálne riešenia.

Našim hlavným cieľom je úspech nášho klienta bez kompromisov - a to nie je klišé. V CCG sme sa presvedčili, že práve úspech presvedčí klienta, že z dlhodobého hľadiska iba komplexný marketing a dlhodobá win-win kooperácia majú zmysel.

Od roku 2010 je súčasťou spoločnosti CCG aj full-servisové grafické štúdio Creative Area, ktoré reflektuje na grafické požiadavky nielen CCG ale aj priame zadania od klientov. Zabezpečuje kompletné služby od navrhnutia kreatívneho konceptu, cez špičkové grafické spracovanie, až po kompletné tlačové, webové, mobilné a grafické riešenia šité na mieru.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3046986  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou