Servisný technik

CassCo Building s.r.o.

Košice a výjazdy v rámci regiónu východného Slovenska., Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ - 3000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis vyhradených elektrických zariadení (solária, vírivky, sauny),
Práca podľa výkresovej dokumentácie,
Samostatná komunikácia a starostlivosť o klienta,

Služobný telefón,
Služobné auto (možnosť využívať aj na súkromné účely),
Flexibilná pracovná doba,
Možnosti vzdelávania a osobného rastu,
Školenie zdarma v zahraničí,
Motivujúci plat,
Stabilná a dlhodobá práca na dobu neurčitú

Hľadáme zodpovedného a komunikatívneho človeka ktorý je vyučený v odbore elektrotechnik a má prax v odbore min. 4 roky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Ponúkame zaujímavú prácu pre silnú a stabilnú spoločnosť ktorá pôsobí na Slovenskom trhu už viac než 20 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektronik, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

§ 23 - Elektrotechnik, samostatný elektrotechnik, elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky,
Veľmi dobré komunikačné zručnosti,
Znalosť práce s PC,
Aktívny vodič,
Odolnosť voči stresu,
Vysoké pracovné nasadenie,

CassCo Building s.r.o. poskytuje svoje služby kvalitne a na profesionálnej úrovni v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. Najčastejšie obsadzujeme pozície v týchto doménach hospodárstva: stavebníctvo, strojársky priemysel, výroba a služby. Najsilnejšie zastúpenie máme však u klientov v strojárskom priemysle.
CassCo Building s.r.o. je držiteľom povolenia č. UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/15648-2 na vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania (ADZ).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3088942  Dátum zverejnenia: 1.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ - 3000€