Vodič, kuriér, skladník - kumulovaná funkcia

CarSys s.r.o.

Miesto práce
Furmanská 2, Bratislavský kraj, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
10 -700 EUR/mesiac, podla snahy a pracovných výsledkov možnost zvýšenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ROZVOZ TOVARU v regione , komunikacia so zákaznikmi , starostlivost o SKLAD , naskladnovanie vskladovanie tovaru ...
v renomovanej spolocnosti posobiacej v oblasti autodielov , autoservisných technologii a dielenskeho vyavenia - INTERCARS Slovenská republika

služobný telefon , služobne vozidlo , podpora silnej spoločnosti , výborný kolektiv , možnost osobného a odborneho rastu ...mozný postup na obchodného zástupcu

Poprosím len vážnych záujemcov ktorý su presvedcenýo tom co chcu a ze chcu vykonávat tuto pracu svedomito , cestne a dlhodobo s mozným postupom ...***** MIESTO PRACE - MALACKY ****

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobily , technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spolahlivý , loajalny k firme , schopný zvládat stresove situacie , prijemne vystupovanie , aspoň rocna znalost problematiky nahradných dielov , schopnost učit sa , NAJAZDENÝCH ASPON 100 000 KM .

obchodna spoločnost -

POZOR !!!!!!!! ------- **** MIESTO PRÁCE ---- MALACKY A OKOLIE ************

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bernoláková 1
90101 Malacky
ID: 2247262   Dátum zverejnenia: 16.10.2016