Reagujte bez životopisu

Vedúci inštalácie – Chladiace Zaradenia

Carrier chladiaca technika Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša ponuka pre Vás je americká spoločnosť Carrier Corporation, ktorá ovláda svetový trh v oblasti chladiacich, topných a klimatizačných systémov.

Pre svoji dceřinou společnost Carrier chladiaca technika Slovakia s.r.o. – výrobcu chladiaceho a mraziaceho nábytku, klimatizácií a tepelných čerpadiel pre komerčné účely, hľadám práve Vás. Čaká Vás spolupráca v rámci medzinárodného tímu ambicióznych kolegov a kolegýň plných energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Naša spoločnosť stojí na čele svetových poskytovateľov riešení pre vykurovanie, klimatizáciu a chladenie už od roku 1902 a ponúka kompletné riešenie chladiaceho zariadenia pre potravinárske predajne všetkých maloobchodných aj veľkoobchodných formátov.

Na túto pozíciu hľadáme skúseného elektrotechnika/chladiara, ideálne so znalosťou v oblasti potravinového chladenia. Jeho úlohou bude predovšetkým komunikácia so zákazníkmi a členmi terénneho technického tímu, vykonávanie činností podľa dohodnutých postupov a termínov ako aj analýza a poskytovanie informácií o riešení systémových problémov.

Náplň práce

  • Vykonávanie montáže chladiacej techniky podľa technických podkladov a harnonogramu
  • Efektívna a ústretová komunikácia so zákazníkmi a zároveň s členmi terénneho servisného tímu, a to s cieľom lepšieho porozumenia požiadavkám na podporu
  • Analýza a interpretácia informácií potrebných na riešenie technických problémov
  • Komunikácia so stavbou, dohľad nad dodávateľskou firmou, účasť na kontrolných dňoch
  • Komunikácia s projektantmi a disponentom montáže v nadväznosti na technický a organizačný priebeh montáže
  • Uvádzanie inštalovaných zariadení do prevádzky a odovzdávanie už hotových diel zákazníkovi
  • Riadne a včasné spracovanie podkladov o vykonanej práci (opravné listy, protokoly, zoznamy, týždenný výkaz práce a pod.)
  • Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých Carrier EHS zásad bezpečnosti práce v praxi
  • Riadenie všetkých montážnych procesov a ich koordinácia
  • Flexibilné reakcie v prípade zmenených harmonogramov a termínov inštalácií
  • Rozvíjanie vlastných rôznorodých znalostí o produktoch a diagnostických postupoch

Požiadavky:

  • SŠ alebo vyučenie v odbore elektro
  • Úspešne absolvovaná skúška z vyhlášky 508/209 , §21-23
  • Vodičský preukaz skup. B - aktívny vodič
  • Samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej práce
  • Technické myslenie a schopnosť správneho odborného úsudku

Výhodou:

  • Výučný list v odbore chladiaca technika
  • Certifikácia na F-plyny
  • Zkúsenosti v oblasti klimatizácie a chladenia a chladiacich zariadení Ai/Bi
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Ponúkame:

  • Inovatívne pracovné prostredie – sme otvorení názorom/novým nápadom
  • Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie, vrátane variabilnej zložky mzdy a príplatkov
  • Priateľské prostredie stabilnej medzinárodnej firmy
  • Pravidelné odborné školenia a rozvoj
  • Dovolenka podľa platnej slovenskej legislatívy
  • 3 sick days
  • Príspevok na voľnočasové/športové/kultúrne aktivity
  • Príspevok do 3. dôchodkového piliera
  • Stravné podľa platnej slovenskej legislatívy
  • Firemný automobil (len na služobné účely), mobilný telefón, notebook

Budeme sa tešiť na Vašu prihlášku na nasledujúcom odkaze!

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Zdravotné voľno
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Kafetéria
Mobilný telefón
Príspevok na dovolenku
Práca prevažne z domova
Auto aj na súkromné účely
Individuálne rozvrhnutie pracovného času
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Vlastna organizácia práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem chladicích a mrazicích zařízení pro komerční účely. Od roku 2014 vyrábíme v České republice také klimatizační jednotky a tepelná čerpadla. Výroba probíhá ve dvou závodech – Beroun a Mýto u Rokycan. Carrier je světovým lídrem v oblasti špičkových klimatizačních a chladicích řešení. Je součástí divize Climate, Controls & Security, která patří do korporace United Technologies.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikolai Nepomniashchii
E-mail: poslať životopis