Zamestnanec oddelenia bezpečnosti

Carrefour

Miesto práce
hypermarket Carrefour, OC Danubia, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie úloh vlastnej ochrany, vymedzených pracovným poriadkom spoločnosti
- zabezpečovať ochranu majetku zamestnávateľa tak vo vzťahu k zákazníkom ako aj k zamestnancom
- kontrola dodržiavania požiarnej ochrany a bezpečnosti pri práci
- kontrola dodržiavania jednotlivých ustanovení interných a všeobecne záväzných právnych predpisov zamestnávateľa v otázke bezpečnosti a ochrany
- ďalšie úlohy vyplývajúce z pokynov manažéra oddelenia

- práca na zmeny
- stravné lístky vo forme stravovacej karty
- výplatný termín 10. deň v mesiaci
- 100% príplatok za prácu vo sviatok
- rekondičné voľno navyše podľa odpracovaných rokov
- ďalšie benefity podľa interných smerníc

Ak Vás naša ponuka zaujala, na nižšie uvedený e-mail nám zašlite profesný životopis. K životopisu je nutné pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov.
Uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky, budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti pre prácu v SBS
- fyzickú a psychickú spôsobilosť, občiansku a trestnú bezúhonnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- lojalita
- vystupovanie

Spoločnosť sa zaoberá predajom širokej škály tovaru konečnému spotrebiteľovi pod značkou Carrefour. Na Slovensku bol prvý hypermarket otvorený v roku 2000 v Bratislave v nákupnom centre Danubia. Momentálne na Slovensku funguje 5 hypermarketov a spoločnosť sa nachádza v období reštartu a zintenzívnenia všetkých obchodných aktivít.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3018818  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou